ART INN LUBLIN - Targi Młodej Sztuki

ART INN – Targi Młodej Sztuki | nabór

ART INN LUBLIN | Targi Młodej Sztuki to nowa odsłona projektu, który z powodzeniem odbył się dwukrotnie w Warszawie, gdzie każdorazowo zaprezentowało się kilkudziesięciu ciekawych młodych artystów. Zimowe ART INN LUBLIN zaplanowane jest z jeszcze większym rozmachem. Targi odbędą się w dniach 17-18.01.2015 w Galerii Labirynt w Lublinie. Zgłoszenia należy przesłać do 03.01.2015.

ART INN LUBLIN to alternatywa dla komercyjnych galerii i targów: połączenie wydarzenia kulturalnego z promocją artystów a także z formą spędzania wolnego czasu. Jest to także odpowiedź na bardzo popularne wydarzenia targowe, koncentrujące wyroby użytkowe, czy modę, na których sztuka – w podstawowym znaczeniu tego słowa – nie do końca może się odnaleźć. Ta nowa formuła przeglądowej wystawy umożliwia zestawienie ze sobą prac twórców stosujących różnorodne techniki: od malarstwa, przez grafikę, rzeźbę, po video art czy instalacje.

ZGŁOSZENIA
Jeśli chcesz wystawić swoje prace na Targach Młodej Sztuki ART INN, prześlij zgłoszenie na adres: info@artinn.pl zawierające następujące informacje:
– imię, nazwisko oraz miejsce zamieszkania;
– wiek (żeby uczestniczyć w art inn nie możesz mieć więcej niż 35 lat);
– krótki opis twórczości (maks. 10 zdań);
– w załącznikach wyślij zdjęcia prac (lekkie jpgi – max 500kb), jakie planujesz wystawić na ART INN wraz z informacją o wymiarach prac oraz technice wykonania.
Termin zgłoszeń upływa 03.01.2015.

Prosimy nie wysyłać całego portfolio – zgłoszenie powinno zawierać zdjęcia tylko tych  prac, które chcesz pokazać na targach.

Kontakt:
Anna Maria Żurek
ART INN koordynator
am.zurek@konceptbox.pl
tel.: 667 333 232

– – –
ART INN – Dołącz do nas na FB!
artinn.pl
artinn.art.pl  [ strona archiwalna ]