ART INN LUBLIN - Targi Młodej Sztuki

ART INN – Targi Młodej Sztuki

ART INN LUBLIN | Targi Młodej Sztuki to nowa odsłona projektu, który z powodzeniem odbył się dwukrotnie w Warszawie, gdzie każdorazowo zaprezentowało się kilkudziesięciu ciekawych młodych artystów. Zimowe ART INN LUBLIN zaplanowane jest z jeszcze większym rozmachem. Targi odbędą się w dniach 17-18.01.2015 w Galerii Labirynt w Lublinie (12.00-20.00).

ART INN LUBLIN to alternatywa dla komercyjnych galerii i targów: połączenie wydarzenia kulturalnego z promocją artystów a także z formą spędzania wolnego czasu. Jest to także odpowiedź na bardzo popularne wydarzenia targowe, koncentrujące wyroby użytkowe, czy modę, na których sztuka – w podstawowym znaczeniu tego słowa – nie do końca może się odnaleźć. Ta nowa formuła przeglądowej wystawy umożliwia zestawienie ze sobą prac twórców stosujących różnorodne techniki: od malarstwa, przez grafikę, rzeźbę, ceramikę, mebel, zabawkę po video art czy instalacje. Swoje prace zaprezentuje ponad 50 młodych artystów z całej Polski.

Podczas targów można będzie korzystać ponadto z baru kawowego przygotowanego przez kawiarnię Kap Kap Cafe, wszystko to przy dobrej muzyce granej na żywo przez znany warszawski duet DJ-ski wants. Dwudniowe wydarzenie oprócz części targowej będzie wzbogacone o wieczorną sobotnią imprezę w partnerskim klubie Pi X Drzwi.

/ wstęp wolny /

Kontakt:
Anna Maria Żurek
ART INN koordynator
am.zurek@konceptbox.pl
tel.: 667 333 232

– – –
ART INN – Dołącz do nas na FB!
artinn.pl
artinn.art.pl [ strona archiwalna ]