Zielony Labirynt

Chodź na grilla!

Po ponad dwóch miesiącach pracy naszych ogrodników, uczestników przedsięwzięcia Nieużytki sztuki, przyszedł czas na pochwalenie się efektami – zapraszamy na otwarte przyjęcie ogrodowe. Gościem specjalnym będzie Elżbieta Jabłońska, pomysłodawczyni  projektu.
Wspólne grillowanie na skwerze przed Galerią Labirynt, połączone z dużą dawką dobrej zabawy, rozpocznie się o godz. 19.00. Zapewniamy dostęp do ogrodowego grilla i drobnych przekąsek. Zachęcamy też do przyniesienia własnych smakołyków. Dla najmłodszych przygotowaliśmy gry i zabawy. Zapraszamy nie tylko ogrodników, którzy mają swoje grządki w ogródku przy Galerii Labirynt, ale także wszystkich zainteresowanych tematem oraz tych, którzy chcą miło spędzić popołudnie.

Ogólnopolski projekt Elżbiety Jabłońskiej „Dzierżawa pod uprawę. W poszukiwaniu nieużytków sztuki” polega na bezpłatnym udostępnieniu terenów zielonych, trawników, kawałków ziemi, przyległych do publicznych instytucji sztuki, galerii, muzeów, wszystkim tym, którzy chcieli je uprawiać. Warzywa sezonowe, kwiaty, rośliny polne i ozdobne – każdy chętny mógł wybrać to, co lubi.

UWAGA! Ewentualny deszcz nie krzyżuje naszych planów:) W razie niepogody piknik przenosimy do Sali Czarnej.

–> wstęp wolny <–