edu slyder

Ćwiczenia z wolności

Dziękujemy za zgłoszenia i informujemy, że lista uczestników i uczestniczek warsztatów została zamknięta.

_________

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Uczestnicy i uczestniczki warsztatów wraz z opiekunami przenoszą się w pobudzający zmysły świat pełen pachnących oraz mieniących się różnymi kolorami mas, które powstają na bazie produktów spożywczych, oraz innych materiałów działających na zmysły. Ćwiczymy zabawę z fakturami i zapachami, przezwyciężamy prawo ciążenia oraz tworzymy własne farby. Uwaga! Podczas zajęć można się nieźle ubrudzić. Punktem wyjścia do twórczych aktywności jest wystawa aktualnie prezentowana w Galerii Labirynt.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 60 minut. Wstęp bezpłatny.

ZAPISY: tel. 466 59 20 wewn. 32 / edu@labirynt.com (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Prosimy o informację jeśli dziecko posiada alergię na jakiekolwiek produkty spożywcze. Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową). Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 16.00 dnia poprzedzającego warsztaty lub do wyczerpania miejsc.

Wydarzenie realizowane w ramach Europejskich Dni Kreatywności Artystycznej, które są częścią projektu „CreArt. Network of Cities for Artistic Creation” („CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej”) współfinansowanego w ramach programu Unii Europejskiej „Kreatywna Europa”.