edu slyder

Ćwiczenia z wolności | warsztaty sensoryczne

Dziękujemy za zgłoszenia i informujemy, że lista uczestników i uczestniczek warsztatów została zamknięta.

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Podczas kolejnego spotkania zajmiemy się pojęciami takimi jak „Lekkość”, „Przejrzystość” i „Zwartość”, które podczas wizyty będą odkrywane w prezentowanych dziełach sztuki na wystawie „Six Memos”. Podczas zajęć plastycznych stworzymy cykl eksperymentów, tworząc z produktów spożywczych wyjątkowe masy o przeróżnych właściwościach. Będziemy badać ciężkość, konsystencję i przejrzystość samodzielnie zrobionych ciastolin i płynów. Czeka nas niesamowita zabawa. Uwaga! Można się tu nieźle pobrudzić!

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 60 minut. Udział jest odpłatny; cena biletu: 1 zł/dziecko; opiekunom dzieci uczestniczących w zajęciach przysługują bilety bezpłatne.

ZAPISY: tel. 466 59 20 wewn. 32 / edu@labirynt.com (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową). Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 16.00 dnia poprzedzającego warsztaty lub do wyczerpania miejsc.