wyniki

Jak jest? | wyniki otwartego naboru

Dziękujemy za udział w otwartym naborze, poniżej lista osób/grup, których prace zostaną zaprezentowane na wystawie Jak jest? (otwarcie: 24.11, godz. 19.00).

Izabela Adamczyk
Agnieszka Artemiuk
Kadidia Ba
Wiktor Bagiński
Zuza Banasinska
Marta Baron
Paweł Baśnik
Mateusz Bautembach
Aleksandra Belash
Olga Borawska
Kuba Borkowicz
Betina Bożek
Tymoteusz Bryndal
Veronika Cherednychenko
Maciej Cholewa
Aleksandra Cieślewicz
Grzegorz Demczuk
Julia Deptuła
Jagoda Dobecka
Kinga Dobosz
Julia Dorobińska, Nadia Markiewicz
Róża Duda, Michał  Soja
Kornelia Dzikowska
Olga Dziubak
Zofia Dziurawiec
Olga Fedorova
Cristina Ferreira
Weronika Fischer
Justyna Foszcz
Artur Futyma
Mikołaj Garstecki
Eliza A. Gawrjołek
Adrianna Gołębiewska
Karolina Gościmińska
Szymon Góźdź
Laura Grudniewska
Grupa G.R.-a
Grupa Wreszcie
Barbara Gryka, Julia Golachowska, Jonasz Chlebowski
Emilia Grzeczka
Martyna Hadyńska
Filip Handzel
Krzysztof Iwiński
Kinga Jaczewska
Agnieszka Jagodzińska
Magdalena Jaroć
Weronika Jaźwińska
Weronika Jędrzejczak
Paulina Jołda
Natalia Karczewska
Monika Karczmarczyk
Karolina Kardas
Adriana Karwowska
Martyna Kielesińska
Szymon Kita
Alicja Kochanowicz
Magdalena Kołakowska
Karolina Konopka
Marcin Kosakowski
Jakub Kosecki
Kamil Kotarba
Danylo Kovach
Daria Kowalska
Ewa Kozera
Magdalena Krawczyk
Marta Krześlak
Mikołaj Kubacki
Uliana Kulchytska
Sofiia Kupetska
Hanna Kur
Jagoda Kwiatkowska, Barbara Gryka, Anna Shimomura, Julia Dorobińska
Agata Lankamer
Kasper Lecnim
Aneta Lewandowska
Yulia Liashuk
Maryna Lykho
Zofia Łobza
Anna Madeńska
Martyna Makowska
Andrzej Mara
Anna Marczak
Marek Mardosewicz
Nadia Markiewicz, Barbara Gryka, Keiki Fukui, Megumi Tsuga
Dawid Marszewski
Agnieszka Mastalerz
Hanna Maślanka
Kamila Mierzwińska
Renata Motyka
Horacy Muszyński
Kacper Mutke
Małgorzata Mycek
Anastasiia Nekypila
Barbara Niestrawska
Kalina Nowak
Laura Ociepa
Iwona Ogrodzka
Joanna Osińska
Karina Paciorkowska
Alicja Pakosz
Katarzyna K. Pieróg
Paulina Piórkowska
Katarzyna Piróg
Katarzyna Pomorska
Kinga Popiela
Julia Popławska
Piotr Poręba
Alicja Pruchniewicz
Daria Pyrchała
Mariia Rakhimova
Ada Rączka
Monika Reut
Patryk Różycki
Agata Rucińska
Irmina Rusicka
Hanna Rybak
Anna Shimomura
Jana Shostak
Hanna Shumska, Arthur Soletskyi, Nazar Martinyuk
Vitalii Shupliak
Olga Śliwa
Katarzyna Słomiana
Zuzanna Sosnowska
Dominika Spytek
Jadwiga Subczyńska
Iga Świeściak
Michał Szaranowicz
Barbara Szewczyk
Aleksandra Szlęk
Anna Sztwiertnia
Alina Śmietana
Tatiana Talipowa
Katarzyna Trzcińska
Nickita Tsoy
Emilia Turek
Dominik Urbański
Dominik Urbański, Łukasz Stylec
Franciszek Warzecha
Pola Wasilczyk
Ewelina Węgiel, Filip Turowski
Przemysław Wideł
Patryk Wilk
Olga Winiarczyk
Sylwia Winiarska
Marta Wódz
Karolina Wojciechowska
Weronika Wysocka
Jakub Wysocki
Justyna Zaborowska
Natalia Zalewska
Jakub Żukowski