kino labirynt

Kino dla najmłodszych – seanse dla grup zorganizowanych

Na ofertę filmową dla grup przedszkolnych i wczesnoszkolnych składają się animacje w reżyserii mistrzów kina. Obrazy te nie tylko bawią, ale i niosą uniwersalne przesłanie, wychowują, zachęcają do refleksji, inspirują, dostarczają emocji i wrażeń estetycznych, kształtują wyobraźnię. Umożliwiając dzieciom kontakt ze sztuką filmową, możemy przyczynić się do wychowania aktywnych odbiorców sztuki i wrażliwych ludzi, którzy w przyszłości będą umieli interpretować otaczający ich świat. Dodatkowo tajemnicza atmosfera sali kinowej, duży ekran, dynamiczność animowanego obrazu i siła dźwięku sprawiają, że wizyta u nas stanie się wspaniałą przygodą dla małych widzów.

Seanse przeznaczone są dla grup zorganizowanych. Odbywają się od wtorku do piątku. Konieczne jest wcześniejsze ustalenie terminu. Zapisy oraz informacje dot. programu filmowego: kino@labirynt.com.

Projekcje są bezpłatne.

. . . . . . . . . .

1-10 października – głosowanie na projekty zgłoszone przez mieszkańców Lublina w ramach Budżetu Obywatelskiego ➔ wesprzyj swoim głosem D-17: Latający Labirynt – warsztaty plastyczne dla małych mieszkańców ośmiu dzielnic Lublina