Kreska do kreski - warsztaty komiksu z Maciejem Pałką

Kreska do kreski

„Komiks jest dla mnie najprostszym sposobem na opowiedzenie historii. Już nawet znając podstawy tej sztuki i posługując się choćby szkicem, można wyczarować wspaniałe światy ograniczone tylko wyobraźnią.” – Maciej Pałka

„Kreska do kreski” to nowa propozycja Galerii Labirynt przygotowana z myślą o najmłodszych. Uczestnicy warsztatów nauczą się opowiadać ciekawe historie za pomocą symbolicznej kreski. Komiksy będą powstawały pod okiem naczelnego animatora lubelskiej kultury komiksowej – Macieja Pałki. Warsztaty będą się odbywały w każdy piątek w godz. 17.30 -19.00. Na pierwsze zajęcia z nowego cyklu zapraszamy 07.03.2014.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat. Opłata za udział w warsztatach – 30 zł za jeden miesiąc. Grupa jest otwarta – w każdej chwili mogą do niej dołączyć nowe osoby. Na warsztaty obowiązują zapisy: edu@labirynt.com / tel. 466 59 20 wew. 27. Zgłoszenie dotyczy udziału w zajęciach w danym miesiącu.

Maciej Pałka – (ur. 1980) artysta wizualny, ilustrator, twórca gier i powieści graficznych. Wyznawca etosu DIY. Weteran xerowanych zinów epoki kleju i nożyczek. Mieszka i pracuje w Lublinie.