pjm

Labirynt znaków | warsztaty tłumaczone na polski język migowy

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat.
Zapewniamy tłumaczenie na PJM.

Labirynt znaków to nowy cykl zajęć edukacyjnych przygotowany z myślą o osobach z niepełnosprawnościami słuchu/mowy. Spotkania składać się będą z dwóch części: zwiedzania wystawy oraz warsztatów twórczych.

UWAGA: Godzina wydarzenia uległa zmianie, na warsztaty zapraszamy 24.03 o godz. 15 (a nie 23.03 o 12.00 jak migamy na filmie). Za utrudnienia przepraszamy.

Najbliższe warsztaty będą inspirowane nową wystawą w Galerii Edukacyjnej – W tym cała sztuka. Uczestnicy i uczestniczki przekonają się, że biel może mieć wiele odcieni, poznają też grę warcaby, w której każdy wygrywa, dowiedzą się ponadto, co łączy pożar z powstaniem Układu Słonecznego oraz zaznajomią się z różnorodnymi technikami artystycznymi. W części plastycznej dzieci wykonają prace inspirowane wystawą.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 60 minut. Udział jest bezpłatny.

ZAPISY: rafal.lis@labirynt.com (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację. Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 16.00 dnia poprzedzającego warsztaty lub do wyczerpania miejsc.