Latający Labirynt

Latający Labirynt przedstawia: LOOK BOOK

Zajęcia odbędą się 1, 2, 8 i 9 października o godz. 12.00.

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Punktem wyjścia będzie książka Justyny Bednarek pt. Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) (ilustracje: Daniel de Latour, wyd. Poradnia K). Gdzie znikają wrzucone do pralki skarpetki? Bo jest faktem, że znikają, skoro wsadzamy je parami, a wyjmujemy pojedyncze. Przynajmniej w domu Małej Be… Otóż zaginione skarpetki ruszają w świat, robią zawrotne kariery i mają świetne przygody! Jakie? Będzie można się przekonać w trakcie warsztatów. Nie zabraknie również okazji, aby porozmawiać o swoich marzeniach i przygodach, które chciałoby się przeżyć. Dzieci wykonają także wyjątkowe skarpetkowe postaci.

Uwaga! Uczestnicy zajęć są proszeni o przyniesienie ze sobą po jednej skarpetce, która posłuży do zrobienia stworków. Pozostałe materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 60 minut. Udział jest bezpłatny.

ZAPISY: tel. 466 59 20 wewn. 32 / edu@labirynt.com (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową).

. . . . . . . . . .

1-10 października – głosowanie na projekty zgłoszone przez mieszkańców Lublina w ramach Budżetu Obywatelskiego ➔ wesprzyj swoim głosem D-17: Latający Labirynt – warsztaty plastyczne dla małych mieszkańców ośmiu dzielnic Lublina

www.obywatelski.lublin.eu