Latający Labirynt

Latający Labirynt | warsztaty plastyczne dla małych mieszkańców ośmiu dzielnic Lublina

Bezpłatne warsztaty twórcze dla dzieci z Twojej dzielnicy – to możliwe!

LATAJĄCY LABIRYNT to propozycja przygotowana specjalnie dla najmłodszych mieszkańców dzielnic Lublina oddalonych od centrum miasta: Abramowice, Felin, Głusk, Hajdów-Zadębie, Ponikwoda, Sławin, Szerokie, Zemborzyce, plus Wieniawa, gdzie mieści się Galeria Labirynt. To pierwsze w Lublinie działanie edukacyjne skrojone na tak dużą skalę! Projekt ma szansę na realizację w ramach lubelskiego Budżetu Obywatelskiego 2017, jeśli zbierze wystarczającą ilość głosów mieszkańców i mieszkanek Lublina. LICZY SIĘ ZATEM KAŻDY GŁOS!

O projekcie

Warsztaty będą się odbywały od kwietnia do października 2017 roku w wymienionych dzielnicach oraz w lubelskiej Galerii Labirynt, do której organizatorzy zapewnią bezpłatny transport. Zajęcia poprowadzą doświadczeni edukatorzy, którzy stworzą wraz z dziećmi finałową wystawę prac na każdej z dzielnic. Na zakończenie cyklu zaprosimy Was na premierę filmu prezentującego przebieg warsztatów i podsumowującego projekt.

Zagłosuj na LATAJĄCY LABIRYNT w Budżecie Obywatelskim 2017!
Numer identyfikacyjny projektu: D – 17

Głosowanie odbędzie się w dniach 1-10 października 2016 roku drogą elektroniczną (na stronie internetowej Urzędu Miasta Lublin www.obywatelski.lublin.eu) lub za pomocą papierowych kart do głosowania w wyznaczonych punktach.

Kontakt: latajacylabirynt@gmail.com

TWOJE MIASTO, TY DECYDUJESZ

Więcej

Zapisz