niedziela w labiryncie

LOOK BOOK

Warsztaty w dn. 03.09.2016 zostały odwołane z powodów technicznych.

 

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Punktem wyjścia będzie książka Justyny Bednarek pt. „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)” (ilustracje: Daniel de Latour, wyd. Poradnia K).

Gdzie znikają wrzucone do pralki skarpetki? Bo jest faktem, że znikają, skoro wsadzamy je parami, a wyjmujemy pojedyncze. Przynajmniej w domu Małej Be… Otóż zaginione skarpetki ruszają w świat, robią zawrotne kariery i mają świetne przygody! Jakie? Będzie można się przekonać w trakcie warsztatów. Nie zabraknie również okazji, aby porozmawiać o swoich marzeniach i przygodach, które chciałoby się przeżyć. Dzieci wykonają także wyjątkowe skarpetkowe postaci.

Uwaga! Uczestnicy zajęć są proszeni o przyniesienie ze sobą po jednej skarpetce, która posłuży do zrobienia stworków. Pozostałe materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 60 minut. Udział jest bezpłatny, obowiązują jednak zapisy.

ZAPISY: tel. 466 59 20 wewn. 32 / edu@labirynt.com (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową).