look book

LOOK BOOK

Dziękujemy za zgłoszenia i uprzejmie informujemy, że lista uczestników warsztatów Look Book została zamknięta.

_____

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Zajęcia są inspirowane ciekawymi, starannie zaprojektowanymi i niebanalnymi książkami dla najmłodszych. W trakcie warsztatów można się przekonać, że książka to nie tylko strony zapełnione wspaniałymi historiami czy przygodami bohaterów, to także często po prostu piękny przedmiot i dobry punkt wyjścia do twórczych działań.

Tym razem bohaterką będzie książka pt. Opowiem ci, mamo, co robią narzędzia (wyd. Nasza Księgarnia). Krótkie, błyskotliwe wierszyki napisane przez Izabelę Mikrut są opatrzone wspaniałymi ilustracjami Daniela de Latour.

Czy młotek i łopata mogą przeżywać przygody? O czym marzą obcęgi? Co planuje wałek do farby? Sprawdź, co robią domowe narzędzia, kiedy w ich pobliżu nie ma ludzi! Podczas części plastycznej dzieci wykonają prace inspirowane narzędziami.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 60 minut. Udział jest bezpłatny.

ZAPISY: tel. 466 59 20 wewn. 32 / edu@labirynt.com (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową). Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 16.00 dnia poprzedzającego warsztaty lub do wyczerpania miejsc.