Labirynt wyobraźni - warsztaty dla dzieci

LOOK BOOK

Czy książka może zachwycać albo inspirować do działań twórczych? Cykl warsztatów dla dzieci w wieku 3 – 7 lat udowadnia, że tak. Bohaterką każdego spotkania jest inna, starannie dobierana lektura. Tym razem dzieci poznają „Ilustrowany elementarz dizajnu, czyli 100 rzeczy narysowanych przez 25 ilustratorów”.

Jak powstały rzeczy, które mamy wokół siebie? Kto zdecydował, jak mają działać, z czego mają być zrobione i jak mają wyglądać? Kto je zaprojektował? Książka Ewy Solarz pokazuje, że niemalże wszystko, co nas otacza to dizajn. Uczestnicy warsztatów przekonają się, że nawet tak zwyczajne rzeczy jak wiadro, spinacz do papieru czy cukierki też są projektowane. „100 rzeczy obejrzycie w elementarzu, tysięcy pozostałych szukajcie wokół siebie.” – tak kończy się wstęp do książki, a zaczyna zabawa twórcza z dizajnem w roli głównej.

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Potrzebne materiały zapewnia Galeria. Na warsztaty obowiązują zapisy. Zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mail: edu@labirynt.com (imię, nazwisko oraz wiek dziecka).
Dodatkowe informacje: 81 466 59 20, edu@labirynt.com