moda-look-book

LOOK BOOK

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Warsztaty z cyklu LOOK BOOK są poświęcone inspirującym, niebanalnym i starannie zaprojektowanym książkom dla najmłodszych, które są świetnym punktem wyjścia do twórczych działań i plastycznych zadań.

Tym razem uczestnicy zagłębią się w fascynujący świat mody, a wszystko to za sprawą pięknie zilustrowanej książki M.O.D.A. Metki, Obcasy, Dżinsy, Adidasy*, która nie tylko przybliża, czym jest moda i do czego służy, lecz także pozwala rozwikłać zagadkę dotyczącą tego, skąd wzięły się ubrania, bez których dzisiaj nie wyobrażamy sobie życia. Przy okazji prezentując niesamowite pomysły słynnych projektantów. Zabawa kolorem, fakturą materiału, krojem ubrań – to tylko kilka dowodów na to, że moda jest bardzo bliska sztuce. W części plastycznej spotkania dzieci przy pomocy rodziców/opiekunów wykonają prace inspirowane książką.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 60 minut. Udział jest bezpłatny.

ZAPISY: tel. 466 59 20 wewn. 32 / edu@labirynt.com (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową). Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 16.00 dnia poprzedzającego warsztaty lub do wyczerpania miejsc.

Wydarzenie odbywa się w ramach akcji Lato w mieście.

_______________

* wyd. Dwie Siostry, tekst: Katarzyna Świeżak, ilustracje: Katarzyna Bogucka