Warsztaty twórcze dla dzieci inspirowane książką "Pora na potwora"

LOOK BOOK

Dziękujemy za zgłoszenia i informujemy, że lista uczestników i uczestniczek warsztatów została zamknięta.

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat.

Zajęcia są inspirowane ciekawymi, starannie zaprojektowanymi i niebanalnymi książkami dla najmłodszych. Tematem listopadowych warsztatów będą emocje – poćwiczymy je razem z książką Agaty Królak Czujemisie.

Zastanowimy się nad tym, jaki kolor może mieć radość, a jaką barwą odznacza się smutek. Spróbujemy dopasować uczucia do różnych sytuacji, które spotykają nas na co dzień. Jak się czujemy, gdy strzelimy gola? A jakie emocje towarzyszą nam na wakacjach? Odpowiedzi na te oraz inne pytania poszukamy podczas warsztatów! W części plastycznej dzieci wykonają przy pomocy rodziców/opiekunów własne prace odnoszące się do emocji.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 60 minut. Udział jest odpłatny; cena biletu: 1 zł/dziecko; opiekunom dzieci uczestniczących w zajęciach przysługują bilety bezpłatne.

ZAPISY: tel. 466 59 20 wewn. 32 / edu@labirynt.com (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową). Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 16.00 dnia poprzedzającego warsztaty lub do wyczerpania miejsc.