Look Book

LOOK BOOK

Czy książka może inspirować do działań twórczych? Cykl warsztatów dla dzieci w wieku 3 – 7 lat udowadnia, że tak. Bohaterką każdego spotkania jest inna, starannie dobierana lektura.

Tym razem dzieci poznają książkę pt. „To nie jest książka”. „Świat książek jest pełen zakazów: Nie plam! Nie zaginaj rogów! Nie rzucaj w kąt! Nie upychaj w torbie!… „To nie jest książka” wydawnictwa Format zmierza w przeciwnym kierunku: świadomie łamie niepisane prawo, wedle którego z książką należy obchodzić się jak z jajkiem. Naszą nieKsiążkę można poplamić, można po niej bazgrać, co więcej – trzeba jej używać, a ona stanie się przyjacielem, wrogiem i powiernikiem, przedmiotem, z którym nie będziemy chcieli rozstać się ani na chwilę… Aż do momentu, kiedy powstanie stuprocentowo niepowtarzalny obiekt sztuki! Zgodnie z zasadą, która mówi, że każdy może być artystą!”

Udział w zajęciach jest bezpłatny. Potrzebne materiały zapewnia Galeria. Na warsztaty obowiązują zapisy. Zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mail: edu@labirynt.com (imię, nazwisko oraz wiek dziecka). Czas trwania ok. 60 min.
Dodatkowe informacje: 81 466 59 20 wew. 27, edu@labirynt.com