creart

Nabory na rezydencje artystyczne (Liverpool, Kowno, Linz)

Trwają nabory na rezydencje artystyczne w Wielkiej Brytanii, Austrii i na Litwie, które odbędą się na początku 2018 roku w ramach programu „CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej”. W naborach mogą wziąć udział artyści sztuk wizualnych urodzeni lub mieszkający w Lublinie.

NABÓR NA REZYDENCJĘ ARTYSTYCZNĄ W LIVERPOOLU

Miasto Liverpool i Blue Coats Arts Centre w Liverpoolu zapraszają dwóch artystów z miast uczestniczących w projekcie „CreArt. Network of Cities for Artistic Creation” („CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej”), w tym artystów pochodzących z Lublina lub mieszkających w Lublinie,  do udziału w rezydencji artystycznej w Blue Coasts Arts Centre, która będzie trwała od 15 lutego do 15 marca 2018 roku.
Zgłoszenia przyjmowane są do 28 grudnia 2017.
Szczegóły

NABÓR NA REZYDENCJĘ ARTYSTYCZNĄ W KOWNIE

Artkomas w Kownie zaprasza 4 artystów sztuk wizualnych z sieci „CreArt” na miesięczną rezydencję artystyczną, która odbędzie się od 1 do 30 marca 2018 roku.
Zgłoszenia przyjmowane są do 28 grudnia 2017.
Szczegóły

NABÓR NA REZYDENCJĘ ARTYSTYCZNĄ W LINZ

Trwa otwarty nabór na rezydencję artystyczną w Linz, która odbędzie się od 1 do 28 lutego 2018 roku w Atelierhaus Salzamt w ramach projektu „CreArt. Network of Cities for Artistic Creation” („CreArt. Sieć miast an rzecz twórczości artystycznej”).
Zgłoszenia przyjmowane są do 29 grudnia 2017.
Szczegóły

 

LogosBeneficairesCreativeEuropeRIGHT_PL10