Niedziela w Labiryncie

Niedziela w Labiryncie

16.12.2012, godz.12.00-13.00, w siedzibie LTZSP – Galeria Lipowa 13, ul. Lipowa 13

Niedzielne warsztaty edukacyjne są propozycją twórczego spędzania wolnego czasu. Niektórym rodzicom wydaje się, że sztuka współczesna jest za trudna, aby pokazywać ją maluchom. Podczas niedzielnych spotkań rodzinnych można się przekonać, że tak nie jest, a czas spędzony w galerii sztuki inspiruje zarówno dzieci jak i rodziców. Formuła zajęć bazuje na naturalnej zdolności najmłodszych do kreatywnego myślenia. Specjalnie dobrane zadania pobudzają dziecięcą wyobraźnię. Na czas warsztatów ich uczestnicy przenoszą się do niezwykłego świata sztuki współczesnej, a  „przy okazji” – zgłębiają tajniki warsztatu artysty.

Tym razem na warsztaty zapraszamy do siedziby Lubelskiego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych (ul. Lipowa 13), gdzie oglądać można wystawę Teresy Murak „DO KOGO IDZIESZ”.

Na niedzielną przygodę ze sztuką zapraszamy dzieci w wieku 4 – 11 lat wraz z opiekunami. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Galeria zapewnia potrzebne materiały. Prosimy o przyniesienie jednego kamienia. Nie ma konieczności wcześniejszego zgłaszania udziału. Czas trwania ok. 60 min. Dodatkowe informacje: 81 466 59 20, edu@labirynt.com