Poruszone portrety

Niedziela w Labiryncie: poruszone portrety

Dziękujemy za zgłoszenia i uprzejmie informujemy, że lista uczestników warsztatów „Poruszone portrety” została zamknięta.

Warsztaty dla dzieci w wieku 6-12 lat

Spotkanie będzie poświęcone portretowaniu i animacji poklatkowej GIF. Podczas zajęć wykonamy portrety. Będą one nietypowe, bo skupimy się nie tylko na wyglądzie zewnętrznym, zajrzymy za to do krainy wyobraźni. Poszukamy tam odpowiedzi na pytania o to, co lubimy i jacy jesteśmy. Nasze fantazje i pomysły staną się częścią portretów. Zastanowimy się także nad tym, czym jest ruch i jak przebiegają jego etapy. Będziemy eksperymentować z techniką animacji i wspólnie „ożywimy” nasze fotografie.

Warsztaty trwają ok. 120 minut. Udział jest bezpłatny, potrzebne materiały zapewnia Galeria.
Obowiązują zapisy: edu@labirynt.com
Prowadzenie: Agnieszka Fluder, Bartosz Wajer

miss-cyrk_fluder_gif

Agnieszka Fluder tworzy wideo, animacje GIF, eksperymentuje z ruchem oraz dźwiękiem. Ukończyła Akademię Sztuk Pięknych w Krakowie w pracowni interdyscyplinarnej na Wydziale Malarstwa. Prowadzi zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży, pracuje w dziale edukacji Muzeum Narodowego w Krakowie.

Bartosz Wajer zajmuje się fotografią eksperymentalną, animacją, malarstwem, jest także autorem interdyscyplinarnych projektów. Absolwent Wydziału Grafiki krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Mieszka i pracuje w Krakowie.

Warsztaty odbywają się w ramach projektu „Labirynt bez granic”.

MKiDN