Noc Muzeów

Noc Muzeów

Bez widzów dzieła sztuki pozostają niepełne. W tę wyjątkową noc liczymy na obecność nie tylko naszej stałej publiczności, lecz także wszystkich tych, którzy jeszcze nie mieli okazji, aby nas lepiej poznać. Budujcie razem z nami miejsce, jakim jest Galeria Labirynt!

Zapraszamy na zwiedzanie wystawy pt. Na opak od godz. 19.00 do 24.00, a także do udziału w wydarzeniach specjalnych:

godz. 20.00 oraz 22.00 – ZWIEDZANIE NA OPAK / dzieci
Oświetlając drogę latarkami, dzieci zwiedzą wystawę Na opak, która powstała z myślą o najmłodszej publiczności Galerii Labirynt. Będzie to na pewno emocjonujące przeżycie, nie zabraknie zagadek i dobrej zabawy. Uczestników prosimy o zabranie latarek. Czas trwania: ok. 60 minut. Nie obowiązują zapisy.

godz. 21.00 – GRAJ W SZTUKĘ! / dorośli
Graj w sztukę! to forma gry miejskiej, tym razem przeniesionej do wnętrza galerii sztuki. Za „planszę” posłuży budynek Galerii Labirynt! Podzieleni na zespoły uczestnicy będą rozwiązywać zagadki dotyczące sztuki i tym samym zdobywać kolejne punkty. Gwarantujemy dobrą zabawę. Czas trwania ok. 60 minut. Obowiązują zapisy: edu@labirynt.com.

godz. 22.00 – HANDMADE MOVIE / dorośli
Masz filmiki, które chciałbyś(-abyś) pokazać na dużym ekranie Kina Labirynt? Weź udział w 2. edycji przeglądu filmowego HANDMADE MOVIE! Projekt jest przeznaczony dla amatorów(-ek) filmowania w każdym wieku. Prace mogą być zrealizowane w dowolnej technice, kamerą lub telefonem. Tematyka jest dowolna, czas trwania filmu nie powinien jednak przekraczać 5 minut. Prace należy dostarczyć najpóźniej do 12.05.2016 do godz. 19.00 — drogą elektroniczną (w formatach:  MP4, AVI lub MPEG) na adres: kino@labirynt.com albo osobiście na pendrivie bądź nośniku DVD lub Blu-Ray do siedziby Galerii Labirynt. Przegląd filmów odbędzie się w sali kinowej Galerii Labirynt w Noc Muzeów o godz. 22.00.

A w zeszłym roku było tak: