Otwarty nabór na rezydencję artystyczną w Valladolid lub Linz

Trwa otwarty nabór na rezydencję artystyczną w ramach projektu „CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej”. Artyści mogą ubiegać się o pobyt w Laboratorium Sztuki w Valladolid lub Atelierhaus Salzamt Linz​.

Fundacja Kultury Miejskiej Miasta Valladolid zaprasza artystów urodzonych bądź mieszkających w Lublinie do udziału w rezydencji artystycznej, która odbędzie się między 13 listopada a 14 grudnia 2017 w Laboratorium Sztuki w Valladolid (Hiszpania).

Do udziału w rezydencji można zgłosić prace o dowolnej tematyce z zakresu wszystkich dziedzin sztuk wizualnych. Kandydatów nie obowiązują ograniczenia wiekowe. Osoby ubiegające się o udział w rezydencji powinny posiadać dyplom z zakresu sztuki lub udokumentować dotychczasowy przebieg kariery.

Organizator pokrywa koszty podróży w wysokości do 500 euro, zapewnia zakwaterowanie (wraz ze śniadaniem) oraz honorarium w wysokości 1000 euro na pokrycie kosztów utrzymania i zakupu materiałów niezbędnych do wykonania prac (płatne w dwóch transzach).

Termin zgłoszenia: do 22 października 2017

Szczegółowe informacje

Atelierhaus Salzamt Linz zaprasza artystów urodzonych bądź mieszkających w Lublinie do udziału w rezydencji artystycznej, która odbędzie się w grudniu 2017 roku.

Do udziału w rezydencji można zgłosić prace o dowolnej tematyce z zakresu wszystkich dziedzin sztuk wizualnych. Osoby ubiegające się o udział w rezydencji powinny posiadać dyplom z zakresu sztuki lub udokumentować dotychczasowy przebieg kariery.

Organizator pokrywa koszty podróży w wysokości do 600 euro oraz honorarium w wysokości 1000 euro.

Termin zgłoszenia: do 29 października 2017

Szczegółowe informacje

 

LogosBeneficairesCreativeEuropeRIGHT_PL10

Zapisz

Zapisz