Zdjęcie. Kobieca dłoń trzymająca nieregularnie pocięty fragment przezroczystego czerwonego plastiku na tle nieba. W lewym dolnym rogu znajduje się symbol Polskiego Języka Migowego.

Rosnąca sztuka – rodzinne warsztaty inspirowane Sztuką Ziemi

 

Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat na warsztaty rodzinne! Tym razem spotkamy się  na trawie przed Galerią Labirynt, przy Baobabie (ul. Ks. J. Popiełuszki 5).
Artyści i artystki  często przenoszą świat przyrody do środka galerii. My jednak przeniesiemy świat sztuki na trawę. Zainspirujemy się pracami artystów Dominika Lejmana, Teresy Murak, Any Roldan i Richarda Longa. Jakie organiczne ślady dojrzymy w ich pracach? Ze znalezionych materiałów na łące będziemy tworzyć magiczne koła – mandale.  Zapraszamy do Labiryntu!
🏛 Warsztaty odbędą się na terenie zielonym pod Galerią Labirynt a w przypadku złej pogody – w pracowni edukacyjnej (ul. ks. J. Popiełuszki 5). Prosimy o zabranie ze sobą własnego koca. Dbając o bezpieczeństwo uczestników i uczestniczek warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Każde dziecko może przyjść na warsztaty z jednym opiekunem lub opiekunką. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa przez cały czas trwania warsztatów. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii oraz udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

 

🧏 Warsztaty mogą być tłumaczone na PJM ­– napisz do nas maila na adres edu@labirynt.com jeśli potrzebujesz tłumacza, najpóźniej 3 dni przed warsztatami.
📩 Zapisy: edu@labirynt.com lub przez wiadomość prywatną na fanpejdżu Edu Labirynt (prosimy o podanie imienia, nazwiska, wieku dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów) oraz informacji o potrzebie zapewnienia tłumacza PJM.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

💰 Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

 

🖼 Prowadzenie: Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt