Sobota w Labiryncie | Warsztaty na ZOOM

95951439_896278060888501_2529871119008137216_n

Podczas warsztatów dzieci będą miały okazje stworzyć autorskie lodowe rzeźby, które potem będą mogły na przykład zjeść lub wystawiając na zewnątrz pomóc zwierzętom przetrwać okres suszy. Do jej wykonania wykorzystamy wodę oraz drobne przedmioty znalezione w kuchni lub na spacerze. 

Kolejne spotkanie z Edu Labiryntem on-line już w najbliższy weekend! Na warsztaty zapraszamy dzieciaki w wieku 6-12 lat.
Tym razem naszą inspiracją będą obiekty tworzone przez brytyjskiego artystę, Damiena Hirsta. Na warsztatach nie tylko przyjrzymy się pracom artysty, ale również zastanowimy się nad tym, czym jest obiekt artystyczny i w jaki sposób można rozumieć pojęcie efemeryczności (ulotności) sztuki. W ramach naszego działania powstaną nietypowe formy rzeźbiarskie o różnorodnym przeznaczeniu.

Warsztaty będą realizowane on-line w formie wideokonferencji na platformie Zoom. Na warsztaty obowiązują zapisy mailowe edu@labirynt.com lub przez wiadomość prywatną na fanpage’u Edu Labirynt (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). W mailu zwrotnym prześlemy informację dotyczącą sposobu dołączenia do zajęć oraz link do spotkania.

Prosimy o przygotowanie następujących materiałów:
kubeczki po jogurcie (co najmniej 3 sztuki),
długa wykałaczka (jak do szaszłyka),
30 cm sznurka,
200 ml wody,
przedmioty znalezione na spacerze lub w domu, na przykład: małe kamyki, liście, muszelki, cekiny, małe kawałeczki kolorowego papieru, nasiona słonecznika, rodzynki, orzechy,
kilka kropel soku pomarańczowego lub wiśniowego.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2674696565986532/

Prowadzenie: Krystian Kaminski
Realizacja: Karol Jakóbczyk