Zdjęcie. Przy stole na którym leżą materiały plastyczne siedzą dzieci i dorośli. Przy stole stoi uśmiechnięty mężczyzna w okularach. Z lewej strony symbol Polskiego Języka Migowego.

Sobota w Labiryncie – warsztaty rodzinne na wystawie „Fasada”

Dziękujemy za zgłoszenia i informujemy, że lista uczestników i uczestniczek warsztatów została zamknięta z powodu braku miejsc.


 

01.08.2020 r., g. 12:00

Zapraszamy dzieci w wieku 6-12 lat do udziału w warsztatach rodzinnych na żywo! Tym razem spotkamy się na wystawie Moniki Sosnowskiej pt. „Fasada” (ul. Ks. J. Popiełuszki 5).
Czy z patyczków można zbudować obiekt przestrzenny? Jak konstruować rzeźby? Co jest wyższe – rzeźba „Fasada” czy żyrafa? Podczas kolejnych warsztatów naszą inspiracją będzie „Fasada”, ważąca 1,24 tony praca Moniki Sosnowskiej prezentowana w Galerii Labirynt. Na zajęciach wykonamy przestrzenne metalowe konstrukcje będące jednocześnie naszymi autoportretami. Wspólnie porozmawiamy też o rzeźbach współczesnych i zastanowimy się, czym jest fasada kurtynowa.

🏛 Warsztaty odbędą się na wystawie Moniki Sosnowskiej pt. „Fasada” (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Każde dziecko może przyjść na warsztaty z jednym opiekunem lub opiekunką. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa przez cały czas trwania warsztatów. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii oraz udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

 

🧏 Warsztaty mogą być tłumaczone na PJM ­– napisz do nas maila na adres edu@labirynt.com jeśli potrzebujesz tłumacza, najpóźniej 3 dni przed warsztatami.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (29.07.) drogą mailową na adres edu@labirynt.com lub przez wiadomość prywatną na fanpejdżu Edu Labirynt (prosimy o podanie imienia, nazwiska, wieku dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów) oraz informacji o potrzebie zapewnienia tłumacza PJM.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

💰 Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

 

🖼 Prowadzenie: Krystian Kaminski, edukator Galerii Labirynt
🧏 Tłumaczenie na PJM: Ewelina Lachowska