szycie slyder

Szycie bitów z Krawcem – warsztaty

warsztaty: 21-23.11 (wtorek-czwartek), godz. 16.00-21.00
impreza: 24.11 (piątek), godz. 20.00-2.00

Od czego zacząć swoją przygodę z DJ-ką? Jak miksować muzykę? Z jakich narzędzi korzystać?

Trzydniowe warsztaty (15 h) z Grajkiem Krawcem to doskonała okazja, aby poznać tajniki sztuki serwowania muzyki, a także spróbować w praktyce swoich sił jako DJ. Zajęcia przybliżą uczestnikom i uczestniczkom ideę oraz sposoby miksowania muzyki, począwszy od analogowego tradycyjnego gramofonowego grania, a skończywszy na konsoli i programach komputerowych, które można wykorzystać.

Nauka będzie oparta na muzyce house i drum & bass oraz na muzyce organicznej. Podczas ćwiczeń uczestnicy będą mieli możliwość przyswojenia podstaw. Podsumowaniem warsztatów będzie wspólnie zagrana impreza, otwarta dla publiczności.

Prosimy o przygotowanie przed pierwszym spotkaniem muzyki bliskiej sercu, na winylach bądź w formie cyfrowej.

W warsztatach może wziąć udział każdy/każda, bez względu na wiek i doświadczenie. Zajęcia są bezpłatne. Uczestnicy zobowiązani są do udziału w pełnym wymiarze warsztatów. Liczba miejsc jest ograniczona. ZAPISY: Grajek Krawiec, tel. 505 353 040 (do 17.11 lub do wyczerpania miejsc).

____________________
Grajek Krawiec – Dariusz Osiński-Krawiec, DJ, happener, poszukiwacz muzyczny, postać z pogranicza nierealności, ideolog penetrowania własnego umysłu, głosiciel tolerancji. DJ-ką zajmuje się od 2000 roku. Był organizatorem szeregu imprez o tematyce house, brał czynny udział w imprezach drum & bass, obecnie jego sety DJ-skie to muzyczny koktajl, od afro przez muzykę latynoamerykańską do tanecznego jazzu i klasyki muzyki rozrywkowej.