koncert

The eye of time (Caen, Francja) + ŽEN (Zagrzeb, Chorwacja) + SFTW (Lbn) | koncert

THE EYE OF TIME electronic / dark / modern classic / ambient / industrial / post-rock
The eye of time (Denovali Records) jest solowym projektem francuskiego muzyka Marca Euvrie. To próba spojrzenia w przyszłość, która artyście jawi się w ciemnych barwach. Odrzucenie Natury jako środowiska do egzystencji, chaos medialny przybierają w muzyce Euvriego postać zniekształconych soundtracków, udziwnionych motywów zaczerpniętych z muzyki klasycznej, szumów, dronów, nieoczywistych loopów.

ŽEN electro / shoegaze / psycho / post-rock / indie / queer
Žen bawi się stereotypami związanymi z płcią i łączy granice sztuki dźwiękowej i wizualnej, podróżując poprzez wokalne harmonizacje zanurzone w progresywnej symbiozie gitary, basu, perkusji i syntezatorów. Gdybyśmy spróbować określić ich gatunek, najbliższej jest złożona forma indie-rocka z cechami różnych gatunków, od post-rocka do shoegaze, match-rocka oraz eksperymentalnej elektroniki.

SFTW (Songs From The Womb) impro / noise / jazz / ambient / psycho
Projekt ekipy związanej z niezależnym lubelskim wydawnictwem Centrum Badania Możliwości.  Nieprzewidywalna odnoga Supergrupy Betanjehu skupiona na łączeniu improwizowanych piosenek, noizowej nadprodukcji i twardego ambientu z instrumentalnym dialogiem zapraszanych gości. Koncert będzie dobrą okazją by usłyszeć SFTW w mocno rozszerzonym instrumentalnie składzie. SFTW wydali właśnie drugi LP pod tytułem „Songs for D.”.

Bilet: 15 zł (do nabycia tuż przed koncertem)

___

Więcej