warsztaty rodzinnne slyder

W rzeczy samej – warsztaty rodzinne

Warsztaty są przeznaczone dla dzieci w wieku od 8 do 12 lat.

Pocztówki, guziki, kamienie i… obrazy – kolekcje zwykłe a niezwykłe

Zajęcia rodzinne to propozycja wspólnego spędzania czasu w twórczy sposób. Tym razem na warsztat bierzemy wybrane eksponaty z kolekcji Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Rozmawiając o nich, zbadamy je pod różnym kątem, a następnie zabierzemy się za twórcze działania. Na warsztaty zapraszamy dzieci i ich opiekunów.

Zastanowimy się nad tym, co można kolekcjonować i kto może być kolekcjonerem(-ką). Co to znaczy, że jakaś kolekcja jest wyjątkowa? I czy taka jest też kolekcja Muzeum Sztuki Nowoczesnej? Przyglądając się pracom, tym pokazanym na wystawie oraz wielu innym ze zbiorów Muzeum, stworzymy swoje niepowtarzalne kolekcje.

Prowadzenie: Marta Maliszewska

Wydarzenie realizowane w ramach programu „W rzeczy samej” – działania zespołu „Użyj Muzeum” Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Galerii Labirynt.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt. Warsztaty trwają ok. 90 minut. Udział jest odpłatny; cena biletu: 1 zł/dziecko; opiekunom dzieci uczestniczących w zajęciach przysługują bilety bezpłatne.

ZAPISY: tel. 466 59 20 wewn. 32 / edu@labirynt.com (imię, nazwisko, wiek dziecka; w tytule e-maila prosimy wpisać datę i nazwę warsztatów). Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową). Zgłoszenia przyjmujemy do godz. 16.00 dnia poprzedzającego warsztaty lub do wyczerpania miejsc.