misie

KINOmisie – weekendowe popołudnia filmowe

Seanse: 1, 2, 8 i 9 października, godz. 16.00

W pierwsze dwa weekendy października zapraszamy na ciepłe, wzruszające i zabawne historie filmowe w sam raz dla całej rodziny. Tym razem przeniesiemy się w świat uwielbianych przez dzieci misiów. Odkąd telewizja zaczęła emitować dobranocki, gadające niedźwiadki zawładnęły dziecięcą wyobraźnią, stając się najbardziej lubianymi bajkowymi postaciami. Rozważne czy głupiutkie, czasem nieco złośliwe lub zabawne, zawsze jednak lojalne, przyjacielskie i opiekuńcze –  misie. To postacie, których nie sposób nie lubić. Na dużym ekranie kina labirynt zobaczymy ponadczasowe produkcje, do których wszyscy chętnie powracamy. Zachęcamy wszystkie dzieci, by do kina zabrały ze sobą swoje ukochane pluszaki!

Dzięki licencji MPLC wstęp na seanse jest bezpłatny. Warunki licencji nie pozwalają jednak na publiczną reklamę tytułów, stąd szczegółowy program filmowy na październik można uzyskać, pisząc na adres: kino@labirynt.com.

. . . . . . . . . .

1-10 października – głosowanie na projekty zgłoszone przez mieszkańców Lublina w ramach Budżetu Obywatelskiego ➔ wesprzyj swoim głosem: Latający Labirynt – warsztaty plastyczne dla małych mieszkańców ośmiu dzielnic Lublina