20-1-2022 - 11-2-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Zapraszamy grupy zorganizowane ze szkół średnich na wyjątkowe warsztaty stacjonarne w Galerii Labirynt!

Korzystając z aplikacji Improvisa, zajmiemy się tematem narracji i improwizacji. Podczas warsztatów będziemy bawić się wystawą – zrobimy zdjęcia wystawianym pracom, wydrukujemy je, będziemy modyfikować i z powrotem wprowadzać do aplikacji. Wspólnie postaramy się napisać własne historie do prezentowanych na wystawach dzieł. Wykonamy też krótki film oraz galerię grafik, łącząc przestrzeń wirtualną i rzeczywistość.

Przykłady filmów stworzonych przez osoby biorące udział w warsztatach można obejrzeć i posłuchać na stronie projektu (link do podstrony prezentującej filmy).

Uwaga! Na zajęciach będziemy korzystać z aplikacji na smartfony – prosimy o przyniesienie własnych urządzeń z dostępem do internetu!

Informacje oraz zapisy są prowadzone telefonicznie 81 466 59 20 lub mailowo edu@labirynt.com.
Warsztaty odbywają się w Galerii Labirynt (ul. ks. J. Popiełuszki 5) od wtorku do piątku w godzinach 9.00–16.00. Konieczne jest wcześniejsze ustalenie terminu.
Warsztaty trwają ok. 90 minut.
Udział jest bezpłatny.

Dbając o bezpieczeństwo uczestników/uczestniczek warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach programu Kreatywna Europa.

Cennik

Bezpłatne

Język

Polski

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup