05-6-2021 - 05-6-2021

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Rosnąca Sztuka | warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 5–8 lat | tłum. PJM

5.06.2021, godz. 13:00

 

Zapraszamy dzieci w wieku 5-8 lat na warsztaty rodzinne w Galerii Labirynt inspirowane naturalnymi konstrukcjami! Warsztaty mogą być tłumaczone na PJM! Warsztaty odbędą się na zielonym placu przed siedzibą galerii. Prosimy o zabranie ze sobą własnego koca.

 

Czyim domem jest Ziemia? Jakie schronienia budują nasi futrzaci sąsiedzi? Z czego można zbudować schronienie w środku lasu? Podczas czerwcowych warsztatów z cyklu Rosnąca Sztuka czeka na nas misja budowania roślinnych, niewielkich konstrukcji w formie szałasów, w których będą mogły się schronić zwierzęta a może nawet inne stworzenia? Poznamy kolejnych artystów z nurtu Sztuki Ziemi, którzy przez sztukę podpowiadają jak budować naturalne domki.

 

___________________

 

✅ Dostępność:

 

👨‍🦽 Warsztaty odbywają się na zielonym placu przed Galerią. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.

 

🧏 Warsztaty mogą być tłumaczone na PJM – zaznacz odpowiednie miejsce w formularzu zgłoszeniowym (.https://forms.gle/jxKaxFim9yp1akda6).

 

🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty.

 

___________________

 

📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (02.06) lub wyczerpania liczby miejsc. Zapisy są prowadzone przez formularz zgłoszeniowy (https://forms.gle/jxKaxFim9yp1akda6).

 

🎨 Warsztaty odbędą się na zielonym placu przed siedzibą Galerii Labirynt (ul. Ks. J. Popiełuszki 5). Prosimy o zabranie ze sobą własnego koca. W przypadku złej pogody warsztaty zostaną odwołane. Dbając o bezpieczeństwo uczestników warsztatów ograniczyliśmy liczbę osób biorących udział w zajęciach. Przypominamy również o obowiązku zakrywania ust i nosa – maseczki ochronne dostępne są w księgarni. Regularnie dezynfekujemy powierzchnie w galerii, udostępniamy płyn do dezynfekcji rąk.

 

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

 

⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.

 

💰 Udział jest odpłatny, cena biletu: 4 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach oraz osobom z niepełnosprawnościami przysługują bilety bezpłatne.

 

🖼 Prowadzenie: Anna Śmierzchalska, edukatorka Galerii Labirynt

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup