Губерт Черепок навчався в Академії Образотворчих Мистецтв у Познані, в Jan van Eyck Academie в Маастріхті та у Higher Institute for Fine Arts в Антверпені. Асистент у Майстерні Відео Університету Мистецтв у Познані. В даний час професор на факультеті живопису та нових медіа Академії Мистецтв у Щецині, керівник Студії Експериментального Фільму. Його роботи були представлені на багатьох персональних та групових виставках, у тому числі у таких інституціях, як: Galeria Żak | Branicka, Берлін, Німеччина,Галерея Арсенал, Білосток, Національна Художня Галерея “Zachęta”, Варшава, Galeria Trafo, Будапешт, Угорщина, Центр Сучасного Мистецтва Замок Уяздовський, Варшава, MUNO No-Museum of Contemporary Art, Закатекас, Мексика, Центр Сучасного Мистецтва La Criee, Ренн, Франція. Живе і працює у Познані.
Salvation Islands (Острови рятунку)
Губерт Черепок піднімає в своїй творчості тему стану людини, природи зла, гніту, історії як конструкту, суміші фактів та вигадок, а також цивілізацію та її досягнення як конґльомерат науки, віри, магії і невияснених паранормальних подій. Його творчість характеризує критичний підхід і почуття гумору, художник часто перекручує і не очевидно використовує факти, які він змішує з вигадкою, створюючи парадокументи, в яких відстежує теорії змови та альтернативні розвитки історії.
Робота Salvation Islands посилається на воєнні історії о чудесних рятунках, які воїни завдячують святим книгам. Як і щити, або бронежилети, книги зберігають кулі. У фільмі художник посилається на три релігії та три святі книги; Біблія, Тора і Коран. Тема релігії та віри в контексті збройних конфліктів, політичних та економічних криз і перших кліматичних воєн є однією з найактуальніших та найскладніших сучасних проблем у світовому масштабі.