Polityka prywatności

Galeria Labirynt przetwarza dane osobowe tylko i wyłącznie na swoje potrzeby. Odbywa się to zgodnie z obowiązującym prawem – ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku oraz ustawie o świadczeniu usług drogą elektroniczną z dnia 18 lipca 2002 roku.

Warunkiem otrzymywania bezpłatnego newslettera labirynt.com jest wpisanie odpowiednich danych w formularzu, które automatycznie zostaną dodane do listy mailingowej.

Subskrybent ma prawo w dowolnym czasie usunąć swoje dane i zrezygnować z dalszego otrzymywania newslettera. W tym celu należy kliknąć w link rezygnacji będący nieodzownym elementem każdego newslettera.

Dane użytkowników, którzy zarejestrowali się w newsletterze labirynt.com, wykorzystywane są tylko w celach wysyłania informacji o działalności Galerii Labirynt w postaci wiadomości e-mail. Żadne dane identyfikacyjne nie są przekazywane osobom trzecim.

W przypadku naruszenia przez użytkownika polityki prywatności lub prawa, jego dane mogą być udostępnione odpowiednim organom państwowym lub samorządowym.

Serwis labirynt.com może wykorzystywać pliki cookies, w których znajdują się informacje niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisu. Pliki cookies nie pozwalają na identyfikację użytkownika, za ich pomocą nie są również przetwarzane dane osobowe.

Każdy, kto korzysta z newslettera serwisu labirynt.com, akceptuje zasady niniejszej polityki prywatności.

Galeria Labirynt zastrzega sobie prawo zmiany niniejszej polityki prywatności. Nowe ustalenia obowiązują użytkowników od momentu udostępnienia ich w serwisie labirynt.com.