Formularz kontaktowy

    Opcjonalnie

    Zespół

    Dyrektor

    Waldemar Tatarczuk

    dyrektor@labirynt.com

    +48 81 466 59 20

    Inspektor danych osobowych

    Marcin Hus

    iodo@labirynt.com

    -

    Dział programowy

    Kolekcja

    Jolanta Męderowicz

    mederowicz@labirynt.com

    +48 81 466 59 20

    Edukacja / Koordynatorka dostępności

    Agata Sztorc

    agata.sztorc@labirynt.com

    +48 81 466 59 20

    Projektantka graficzna/edukacja

    Emilia Lipa

    emilia.lipa@labirynt.com

    +48 81 466 59 20

    Specj. ds. programowych

    Dominika Żurawska

    dominika.zurawska@labirynt.com

    48 81 466 59 20

    Specj. ds. włączania migrantów w przestrzeń kultury

    Anna Dąbrowska

    ad@hf.org.pl

    +48 81 466 59 20

    Specj. ds. realizacji wystaw i dokumentacji sztuki

    Diana Kołczewska

    diana.kolczewska@labirynt.com

    +48 81 466 59 20

    Spec. ds. nowych mediów

    Karol Jakóbczyk

    karol.jakobczyk@labirynt.com

    +48 81 466 59 20

    Spec. ds. promocji

    Marta Kamola

    marta.kamola@labirynt.com

    +48 81 466 59 20

    Spec. ds. promocji

    Agata Wiatr

    agata.wiatr@labirynt.com

    +48 81 466 59 20

    Specjalistka

    Monika Rejman

    monika.rejman@labirynt.com

    -

    Specjalistka ds. programu młodzieżowego

    Alicja Sienkiewicz

    alicja.sienkiewicz@labirynt.com

    -

    Specjalista ds. tłumaczeń i edukacji

    Krystian Kamiński

    krystian.kaminski@labirynt.com

    -

    Specjalistka ds. polskiego języka migowego

    Wioletta Stępniak

    wioletta.stepniak@labirynt.com

    -

    Księgarnia

    Księgarnia

    -

    +48 81 466 59 20

    Opiekun ekspozycji / księgarnia / specjalista ds. grafiki

    Adam Oroń

    adam.oron@labirynt.com

    -

    Opiekunka ekspozycji

    Kristina Melnytska

    khrystyna.melnytska@labirynt.com

    -

    Opiekunka ekspozycji

    Olena Roik

    elenaroik448@gmail.com

    -

    Opiekunka ekspozycji / edukacja

    Oksana Kozaczuk

    oksana.kozaczuk@labirynt.com

    -

    Opiekunka ekspozycji

    Anna Śmierzchalska

    a.smierzchalska@gmail.com

    -

    Opiekunka ekspozycji

    Dominika Rybarczyk

    dominika.rybarczyk@labirynt.com

    -

    Dział administracji

    Kierownik

    Joanna Smagowska

    administracja@labirynt.com

    +48 81 466 59 21

    Pracownik gospodarczy

    Sylwia Niedziela

    -

    -

    Montażysta

    Jarosław Mitura

    -

    -

    Dział księgowości

    Główny księgowy

    Andrzej Kołcuń

    finanse@labirynt.com

    +48 81 466 59 21

    Specj. ds. finansowo-księgowych

    Magdalena Mitura

    finanse@labirynt.com

    +48 81 466 59 21