baner565x264

Europejskie Dni Kreatywności Artystycznej

Galeria Labirynt, ul. Popiełuszki 5

Europejskie Dni Kreatywności Artystycznej to interdyscyplinarne wydarzenie skierowane do mieszkańców Lublina. Poprzez uczestnictwo w warsztatach realizowanych przez lokalnych artystów i animatorów dzieci, młodzież, dorośli, seniorzy, a także osoby z niepełnosprawnościami, będą mieli okazję rozwinąć swoje umiejętności twórcze i wiedzę na temat sztuki współczesnej.

W tym roku program wychodzi poza ramy sztuki współczesnej otwierając się także na wydarzenia pozwalające odbiorcom doświadczyć także innych dyscyplin takich jak film czy muzyka.

Program opiera się na cyklu bezpłatnych wydarzeń dedykowanych grupom zorganizowanym oraz odbiorcom indywidualnym. Wybrane wydarzenia będą tłumaczone na polski język migowy (PJM).

Europejskie Dni Kreatywności Artystycznej to wyjątkowy czas, który przypomni mieszkańcom miasta o tym, że każdy z nas może działać twórczo i próbować swoich sił w realizacji nawet najbardziej niecodziennych pomysłów. To także okazja do tego, aby mieszkańcy miasta stali się aktywnymi uczestnikami życia kulturalnego.

Europejskie Dni Kreatywności Artystycznej są realizowane w ramach projektu „CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej” („CreArt. Network of Cities for Artistic Creation”) przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach programu „Kreatywna Europa”.

Szczegółowy program wydarzeń:

www.creart2-eu.org

www.lublin.eu/kultura

 

21.03–22.03.2020, godz. 10:00–15:30

Postaw pierwszy krok w tworzeniu gier komputerowych / cykl 2 warsztatów

Cykl dwóch warsztatów: „Postaw pierwszy krok w tworzeniu gier komputerowych” jest idealnym wydarzeniem dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z tworzeniem gier, ale nie wiedzą od czego zacząć. Osoby biorące udział w warsztatach poznają silnik do tworzenia gier jakim jest Unity oraz nauczą się programować proste mechaniki wykorzystując język C#. Uczestnicy biorący udział w warsztatach będą pod czujnym okiem specjalisty z branży tworzenia gier, który na pewno zdradzi kilka sekretów i sztuczek, o których się głośno graczom nie mówi! Przychodząc na te warsztaty warto już wiedzieć czym jest programowanie.

Uczestnicy i uczestniczki warsztatów powinni wziąć udział w obu zajęciach.

Prowadzenie: Patryk Gałach – współzałożyciel Reality Unit, prezes fundacji Lublin GameDev, zapalony twórca gier i bloger. Ambitny człowiek z siedmioma latami doświadczenia w różnych dziedzinach technologii, od tworzenia gier, AR, VR, mobile, przez tworzenie stron czy serwerów, kończąc gdzieś na IoT. Programowanie, przemawianie, nauczanie czy zarządzanie zespołem to tylko część rzeczy, które potrafi. Zdobywca pierwszego miejsca na Las Vegas Summer Game Jam 2018, Community i Best User Experience Award na Edge Experience Hackathon 2019 w Krakowie. Finalista kursu New Games and Products for Casinos na University of Nevada, Las Vegas.

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy: edu@labirynt.com / tel. +48 81 466 59 20 (wewnętrzny 32) / Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje: imię i nazwisko, e-mail, nr telefonu

 

22.03–26.03, godziny różne, Cykl warsztatów filmowych „Nakręć, zmontuj, powtórz!”

Wszystkie osoby zainteresowane rozwijaniem swojej wiedzy i umiejętności w zakresie tworzenia filmów zapraszamy na warsztaty odbywające się pod wspólnym hasłem „Nakręć, zmontuj, powtórz!”. Zajęcia przeznaczone są szczególnie dla młodzieży oraz osób, które planują rozpocząć swoją przygodę z filmowaniem. Warsztaty będą prowadzone przez młodych filmowców związanych z Lublinem.

W cyklu „Nakręć, zmontuj, powtórz!” odbędą się cztery różne rodzaje zajęć warsztatowych, których tematy uzupełniają wiedzę dotyczącą tworzenia materiałów filmowych. Proponujemy zajęcia z reżyserii, operatorki i oświetlenia, montażu oraz produkcji.

Osoby zainteresowane udziałem mogą zapisać się na jeden wybrany temat warsztatów lub na wszystkie. Na każdy blok warsztatowy należy zapisywać się osobno.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy: edu@labirynt.com / tel. +48 81 466 59 20 (wewnętrzny 32) / Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje: imię i nazwisko, e-mail, nr telefonu

 

HARMONOGRAM WARSZTATÓW FILMOWYCH

Warsztaty reżyserskie / cykl 2 spotkań / Prowadzenie: Piotr Krzysztof Kamiński

21.03, sobota, godz. 12:00–16:30
22.03, niedziela, godz. 15:00–19:30

Kino jest niezwykle silnym środkiem przekazu, a obecność filmu i jego wpływ zauważalny jest w niemal każdej sferze życia społecznego. Film jako medium odciska piętno na kulturze, zaś realizacja niezależnych krótkich form cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży i nie tylko.

W ramach cyklu „Nakręć, Zmontuj, Powtórz!/Reżyseria” zapraszamy na warsztaty dotyczące podstaw scenopisarstwa, a także reżyserii. Osoby biorące udział w zajęciach porozmawiają o budowaniu akcji, tworzeniu bohaterów oraz inscenizacji. Spotkania będą miały charakter dyskusji. Prowadzący zajęcia Piotr Krzysztof Kamiński zachęca również do przyniesienia swoich materiałów – synopsisów, scenariuszy czy gotowych filmów.

Uczestnicy i uczestniczki warsztatów powinni wziąć udział w obu zajęciach.

Prowadzenie: Piotr Krzysztof Kamiński – niezależny młody reżyser z Lublina. Student Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Swoją przygodę z filmem rozpoczął w wieku 9 lat. W 2017 roku wyróżniony został prestiżową nagrodą Żuraw za osiągnięcia kulturalne, a także kilkukrotnie doceniony nagrodą Prezydenta Miasta Lublin. Co roku jest laureatem wielu amatorskich festiwali filmowych – ogólnopolskich i międzynarodowych.

 

Warsztaty operatorskie i oświetleniowe / cykl 2 spotkań / Prowadzenie: Patryk Roman

22.03, niedziela, godz. 12:00–16:30
23.03, poniedziałek, godz. 17:00–21:30

Cykl dwóch spotkań warsztatowych opartych na analizie i rekonstrukcji kadrów z wybranych filmów fabularnych. Podczas zajęć szczególny nacisk zostanie położony na pracę ze sprzętem filmowym służącym do działań z oświetleniem oraz kadrowaniem. W ramach zajęć poruszone zostaną także tematy związane z optyką i jej wpływem na widza.

Uczestnicy i uczestniczki warsztatów powinni wziąć udział w obu zajęciach.

Prowadzenie:  Patryk Roman – student pierwszego roku „Sztuki Operatorskiej” w Szkole Filmowej im. Krzysztofa Kieślowskiego. Autor zdjęć kilku krótkometrażowych filmów fabularnych, klipów muzycznych, reklam. W swojej pracy dąży do wywołania jak najmocniejszego efektu emocjonalnego na widzu. Entuzjasta taśmy filmowej, radzieckich obiektywów oraz przecinania się gatunków i form.

 

Warsztaty z montażu filmów / 1 termin do wyboru / Prowadzenie: Mateusz Powszedniak

23.03, poniedziałek, godz. 15:00–19:30
25.03, środa, godz.15:00–19:30
26.03, czwartek, godz. 17:00–21:30

Zapraszamy do zapisywania się na jeden z wybranych terminów warsztatów.

Zajęcia praktyczne mające na celu zapoznanie uczestnika z systemami pracy montażysty filmowego oraz podstawowe przygotowanie do pracy filmowej, nie ograniczające się jedynie do postprodukcji obrazu. W ramach każdego z warsztatu odbędą się ćwiczenia z profesjonalnymi materiałami filmu pełnometrażowego oraz możliwość networkingu z Lubelskimi twórcami filmowymi poprzez pracę na materiałach warsztatowych. Zajęcia będą oparte o indywidualne podejście do każdego z uczestników mające na celu przygotowanie do samodzielnej pracy montażowej.

Prowadzenie: Mateusz Powszedniak – montażysta ponad 30 filmów krótkometrażowych, aktywnie współpracujący z Grupą Filmową Darwin. Wieloletnie doświadczenie w branży filmowej jako montażysta, kierownik postprodukcji czy konsultant montażowy przy takich projektach jak „W Powietrzu”, „Res” czy serial improwizowany grupy teatralnej Golf III.

 

Warsztaty produkcji filmowej / cykl 2 spotkań / Prowadzenie: Michał Michalski i Miłosz Karski 

24.03, wtorek, 15:00–19:30
25.03, środa, 15:00–19:30

Warsztaty produkcyjne to dwa spotkania, w trakcie których uczestnicy i uczestniczki wspólnie zaplanują i zrealizują mały plan zdjęciowy.

Pierwszy dzień będzie oparty o pracę w grupach, w których zostaną opracowane proste, ale ciekawe reklamy. Osoby biorące udział w zajęciach napiszą scenariusze, zrobią storyboardy oraz przygotują plan pracy. Prowadzący opowiedzą o czym warto pamiętać przed rozpoczęciem zdjęć, oraz jak później swoją pracę promować.

Drugi dzień przeznaczony zostanie na pracę studyjną i nagrywanie zaprojektowanych reklam. Dzięki szczegółowym planom nagrania powstaną ekspresowo, a bogate zaplecze techniczne zapewni profesjonalne efekty.
Prowadzenie: Michał Michalski i Miłosz Karski

Michał Michalski – student produkcji medialnej, zajmujący się operatorką a także rozwijający umiejętności w obszarze reżyserii filmowej. Twórca rozmaitych form wideo od relacji, przez teleturniej, po fabuły i dokumenty. Współpracuje między innymi z Grupą Filmową Darwin.

Miłosz Karski – student produkcji medialnej na UMCS w Lublinie. Tworzy filmy reklamowe, promocyjne oraz fabularne. Jest laureatem kilku nagród filmowych. Przy produkcji filmów zajmuje się całym procesem twórczym, począwszy od pisania scenariuszy, poprzez realizację zdjęć, po montaż i kontakt z klientami.

 

21.03 (sobota), godz. 14:00–16:00 Warsztaty polskiego języka migowego / Prowadzenie: Ewelina Lachowska

Przekraczamy granice sztuki, bariery komunikacyjne i ograniczenia myślowe! Zapraszamy na warsztat z podstaw języka migowego. Ideą zajęć jest przede wszystkim poznanie podstawowych znaków języka migowego umożliwiających nawiązanie kontaktu z osobami Głuchymi. Opowiemy o zasadach komunikacji z Głuchymi, poznamy elementy Kultury Głuchych. Będzie szansa nauczenia się znaków polskiego języka migowego służących do podstawowej komunikacji oraz słownictwa związanego ze sztuką.

Warsztaty są przeznaczone dla młodzieży i osób dorosłych.

Prowadzenie: Ewelina Lachowska, tłumaczka polskiego języka migowego. Prowadzi warsztaty z podstaw komunikacji z Głuchymi i umiejętności porozumiewania się językiem migowym. Współpracuje z Fundacją Likejon oferującą tłumaczenia on-line, realizacją projektów mających na celu zwiększenie dostępności różnych obszarów dla osób Głuchych. W swoim dorobku ma tłumaczenia na konferencjach, galach, warsztatach i wernisażach. Od kilku lat tłumaczy wydarzenia organizowane przez Fundację Sztukmistrzów, współpracuje m.in.: z Galerią Labirynt, Centrum Spotkania Kultur, Urzędem Miasta.

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy: edu@labirynt.com / tel. +48 81 466 59 20 (wewnętrzny 32) / Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje: imię i nazwisko, e-mail, nr telefonu

 

21.03–24.03 (sobota–wtorek), godz. 17:00–20:00, Warsztaty performance dla osób 19–29 lat / cykl 4 spotkań zakończonych pokazem 28.03 / Prowadzenie: Waldemar Tatarczuk

Zapraszamy wszystkie osoby w wieku 19–29 lat zainteresowane sztuką performance do udziału w warsztatach, które poprowadzi Waldemar Tatarczuk.

Do udział w warsztatach szczególnie zachęcamy osoby, które chcą dopiero poznać sztukę performance. Podczas spotkań zostaną omówione podstawowe zagadnienia związane ze sztuką akcji. Nie będą to jednak suche wykłady – nacisk zostanie położony na działanie. Tatarczuk wykorzystuje podczas warsztatów zgromadzone przez lata bogate zbiory wideo, aby zilustrować omawiane tematy. Już od pierwszych godzin każdy spróbuje przygotować własne działania, najpierw odpowiadając na zadane problemy, a następnie proponując własne. Warsztaty zostaną zwieńczone pokazem performance stworzonych przez uczestników i uczestniczki warsztatów (28.03, godz. 18:00).

Uczestnicy i uczestniczki warsztatów powinni wziąć udział w całym cyklu czterech spotkań.

Prowadzenie: Waldemar Tatarczuk, artysta performance, twórca instalacji i wideo. W 1999 roku założył Ośrodek Sztuki Performance, który działał przez 10 lat w Centrum Kultury w Lublinie, zajmując się prezentacją, popularyzacją i badaniem tego medium sztuki, organizował międzynarodowe festiwale sztuki performance. W 2010 roku został dyrektorem Galerii Labirynt, współpracującej z najważniejszymi artystami performance z Polski i zagranicy. Tatarczuk aktywnie uczestniczy w międzynarodowych wydarzeniach artystycznych w Europie, Azji, Ameryce Północnej, zarówno w roli artysty, jak i kuratora promującego młodą polską sztukę.

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy: edu@labirynt.com / tel. +48 81 466 59 20 (wewnętrzny 32) / Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje: imię i nazwisko, e-mail, nr telefonu

 

22.03 (niedziela), godz. 12:00–14:00 i 28.03 (sobota) godz. 12:00–14:00 

Moje ciało w przestrzeni myśli. Warsztaty edukacyjne dla młodzieży i dorosłych wokół wystawy Moniki Sosnowskiej

Zapraszamy do zapisywania się na jeden z wybranych terminów warsztatów.

Warsztaty inspirowane nową wystawą Moniki Sosnowskiej pt. „Fasada”, prezentowaną w Galerii Labirynt. Jest to ponad siedmiometrowa rzeźba w formie metalowej konstrukcji, która spływa z sufitu niczym organiczna struktura. Zajęcia oparte będą na twórczości polskich rzeźbiarek XX i XXI wieku: Katarzyny Kobro, Aliny Szapocznikow i Moniki Sosnowskiej.
Podczas spotkania uczestnicy i uczestniczki warsztatów poznają wybrane dzieła artystek – zostaną omówione najważniejsze cechy ich prac oraz zagadnienia takie jak modernistyczne i socrealistyczne utopie, związki sztuki z ciałem i przestrzenią oraz wątki feministyczne. Spróbujemy spojrzeć na wystawę z zupełnie innej perspektywy. Warsztaty będą miały formę praktyczną. Uwaga: nie są wymagane żadne zdolności plastyczne!

Prowadzenie: Agnieszka Cieślak i Magdalena Linkowska – kuratorki Galerii Labirynt w Lublinie zajmujące się działaniami edukacyjnymi skierowanymi do osób dorosłych i młodzieży.

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy: edu@labirynt.com / tel. +48 81 466 59 20 (wewnętrzny 32) / Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje: imię i nazwisko, e-mail, nr telefonu

 

24.03 i 26.03 (wtorek i czwartek) godz. 10:00–15:00 Labirynt wyobraźni – warsztaty dla grup przedszkolnych i szkolnych na wystawie „Sztuka (nie)użytkowa”

Punktem wyjścia warsztatów jest aktywne zwiedzanie wystawy oraz zachęcenie dzieci do zabawy twórczej. Podczas drugiej części spotkania uczestnicy wcielają się w artystów i tworzą własne prace plastyczne inspirowane obejrzaną wystawą. Zadania plastyczne wymagają przede wszystkim użycia wyobraźni, nie potrzebne są natomiast żadne konkretne umiejętności manualne.  Zapraszamy na wystawę „Sztuka (nie)użytkowa” prezentującą dzieła z kolekcji Galerii Labirynt oraz ze zbiorów Lubelskiego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych.

Zajęcia przeznaczone są dla grup zorganizowanych. Konieczne jest wcześniejsze ustalenie terminu.

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy: edu@labirynt.com / tel. +48 81 466 59 20 (wewnętrzny 32)

 

25.03–28.03, godz. 16:00–21:00 Szycie bitów z Krawcem – warsztaty DJ’skie dla dorosłych (cykl spotkań zakończonych imprezą)

Od czego zacząć swoją przygodę z DJ-ką? Jak miksować muzykę? Z jakich narzędzi korzystać?

Czterodniowe warsztaty (16 h) z Grajkiem Krawcem to doskonała okazja, aby poznać tajniki sztuki serwowania muzyki, a także spróbować w praktyce swoich sił jako DJ. Dwa lata temu podczas Szycia bitów z Krawcem narodził się TŁUM. Co powstanie tym razem?

Zajęcia przybliżą uczestnikom i uczestniczkom ideę oraz sposoby miksowania muzyki, począwszy od analogowego tradycyjnego gramofonowego grania, a skończywszy na konsoli i programach komputerowych, które można wykorzystać.

Nauka będzie oparta na muzyce house i drum & bass oraz na muzyce organicznej. Podczas ćwiczeń uczestnicy będą mieli możliwość przyswojenia podstaw. Podsumowaniem warsztatów będzie wspólnie zagrana impreza, otwarta dla publiczności. Prosimy o przygotowanie przed pierwszym spotkaniem muzyki bliskiej sercu, na winylach bądź w formie cyfrowej.

W warsztatach może wziąć udział każdy/każda, bez względu na wiek i doświadczenie. Uczestnicy i uczestniczki warsztatów powinni wziąć udział we wszystkich zaplanowanych zajęciach.

Grajek Krawiec – Dariusz Osiński-Krawiec, DJ, happener, poszukiwacz muzyczny, postać z pogranicza nierealności, ideolog penetrowania własnego umysłu, głosiciel tolerancji. DJ-ką zajmuje się od 2000 roku. Był organizatorem szeregu imprez o tematyce house, brał czynny udział w imprezach drum & bass, obecnie jego sety DJ-skie to muzyczny koktajl, od afro przez muzykę latynoamerykańską do tanecznego jazzu i klasyki muzyki rozrywkowej.

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy: edu@labirynt.com / tel. +48 81 466 59 20 (wewnętrzny 32) / Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje: imię i nazwisko, e-mail, nr telefonu, kilku zdaniowy opis swoich doświadczeń z muzyką. Ze wszystkimi osobami prowadzący skontaktuje się do 19.03.

 

27.03 (piątek) Warsztaty artystyczne z Magdaleną Franczak dedykowane Domowi Pomocy Społecznej

W 2016 roku mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej im. Matki Teresy z Kalkuty wraz z Magdaleną Franczak wykonali widoczki, zagłębiając się tym samym w tajemnicę związaną z cyklem przyrody, obumieraniem i wzrostem. W pracy tej nawiązywali do rytuału zakopywania sekretów, układania kompozycji pod szkiełkiem i przykrywania jej kołderką ziemi. Od tamtego momentu minęło już kilka lat, ale obraz widoczków wciąż tkwi w głowach warsztatowiczów. Podczas warsztatów uczestnicy i uczestniczki zajęć spróbują wrócić do miejsca, gdzie się znajdują się i zobaczyć: co zrobił czas? Powrócą również do samego rytuału, wykonując mobilne rzeźby ukryte w szklanej formie.

Magdalena Franczak – artystka interdyscyplinarna, podczas realizacji prac posługuje się różnymi mediami: malarstwem, rysunkiem, fotografią, performance. Tworzy obiekty, książki artystyczne i pracuje z przestrzenią site specific. Członkini polsko-niemieckiej grupy AOUA (Academy of Ugly Arts). Twórczyni Nomadycznej Pracowni – przestrzeni działań z pogranicza dyscyplin.

 

27.03 (piątek), 16:00–17:00 Oprowadzanie w PJM po wystawie Moniki Sosnowskiej „Fasada” i wystawie „Sztuka (nie)użytkowa” tłumaczone na język polski

Monika Sosnowska to artystka sztuk wizualnych, która tworzy instalacje przestrzenne i architektoniczne oraz rzeźby. W Galerii Labirynt zaprezentowana zostanie jedna z monumentalnych instalacji architektonicznych artystki – Fasada. To ponad siedmiometrowa metalowa konstrukcja, która pozbawiona została swojej ciężkości, i jako niemal organiczna struktura spływa miękko zawieszona z sufitu wysoko ponad głowami oglądających.

W ramach spotkania Justyna Kieruzalska opowie także o pracach prezentowanych na wystawie „Sztuka (nie)użytkowa” prezentującej dzieła z kolekcji Galerii Labirynt i zbiorów Lubelskiego Towarzystwa Zachęty Sztuk Pięknych. Będzie można poznać prace Mariusza Drzewińskiego, Barbary Gryki, Piotra Korola, Tomasza Malca, Tomasza Matuszaka, Sławomira Tomana i Jana Ziemskiego.

Oprowadzanie będzie prowadzone w polskim języku migowym przez Justynę Kieruzalską i tłumaczone na język polski przez Ewelinę Lachowską.

Wstęp jest wolny, nie obowiązują zapisy.

 

28.03 (sobota), godz. 12:00–13:00 Sobota w Labiryncie – warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 6–12 lat tłumaczone na polski język migowy

Punktem wyjścia do twórczych działań jest aktualna wystawa prezentowana w Galerii Edukacyjnej: „Sztuka (nie)użytkowa”. Specjalnie dobrane zadania pobudzają dziecięcą wyobraźnię. Na czas warsztatów ich uczestnicy przenoszą się do niezwykłego świata sztuki współczesnej i zgłębiają tajniki warsztatu artysty. Następnie, w części plastycznej, będzie można stworzyć własne, niezwykłe dzieła sztuki. Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

Warsztaty będą tłumaczone na polski język migowy przez Ewelinę Lachowską.

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy: edu@labirynt.com / tel. +48 81 466 59 20 (wewnętrzny 32)

 

28.03 (sobota), godz. 15:00–14:00 Tiny Artist – warsztaty rodzinne dla dzieci 3–6 lat z elementami języka angielskiego

Warsztaty rodzinne dla dzieci w wieku 3–6 lat. Zajęcia rozwijają nie tylko wyobraźnię, twórcze i przestrzenne myślenie, lecz także zdolności językowe dzieci. Uczestnicy warsztatów będą mogli się pochwalić pomysłowymi pracami plastycznymi, wykonanymi przy pomocy rodziców czy opiekunów, ale również nowymi słowami w języku angielskim, przyswojonymi podczas gier i zabaw warsztatowych prowadzonych przez Krystiana Kamińskiego, edukatora Galerii Labirynt.

Udział jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy: edu@labirynt.com / tel. +48 81 466 59 20 (wewnętrzny 32)

 

28.03 (sobota), godz. 18:00–00:00 Pokazy performance, filmów i impreza DJ’ska po warsztatach

Podsumowanie wybranych warsztatów organizowanych w ramach Europejskich Dni Kreatywności Artystycznej.

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 18:00 pokazami performance przygotowanymi podczas warsztatów z Waldemarem Tatarczukiem.

Następnie odbędzie się prezentacja wybranych materiałów filmowych stworzonych podczas warsztatów z cyklu „Nakręć, zmontuj, powtórz!”.

Zakończeniem będzie otwarta dla publiczności impreza będąca zwieńczeniem czterodniowych warsztatów DJ-skich prowadzonych przez Grajka Krawca. Uczestnicy i uczestniczki zajęć zadbają o muzyczną oprawę, rozkręcając imprezę, serwując wyśmienity muzyczny koktajl pod okiem Krawca. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Wstęp jest wolny.