26-1-2023 - 26-1-2023

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Punktem wyjścia warsztatów będzie praca Bohdana Shumylovycha, prezentowana na wystawie „Śniły mi się bestie”. Poznamy sztukę dźwięku tworzoną przez polskich i zagranicznych artystów/artystki, a przede wszystkim spróbujemy swoich sił w soundarcie. Inspiracją będą zapamiętane przez nas sny.


KIEDY: 26.01.2023 (czwartek), godz. 16:00–19:00
GDZIE: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
DOSTĘPNOŚĆ: Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. Informacja dla osób wrażliwych na bodźce dźwiękowe: podczas warsztatów będzie zwiększona ekspozycja na dźwięki. Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
WSTĘP: 10 PLN; osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
ZAPISY: online; link do formularza zgłoszeniowego
Zapisy na warsztaty przyjmujemy do wyczerpania miejsc.

Prowadzenie: Paulina Mazurek, edukatorka Galerii Labirynt.
Tłumaczenie UA: Mariya Hoyin.


Paulina Mazurek – doktorantka Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie w dziedzinie sztuki plastyczne i konserwacja dzieł sztuki, absolwentka fotografii na UW i sztuki współczesnej na UP. Porusza się w obszarze intermediów, fotografii, wideo i nowych nowych mediów. Interesują ją wątki społeczne, relacyjne, socjologia codzienności, działania partycypacyjne. Szczególnie zajmuje się tematyką religii i turyzmu. Finalistka Grand Press Photo 2020, nominowana za reportaż oraz portret w kategorii Young Poland, uczestniczka wystaw indywidualnych i zbiorowych w Polsce i za granicą. 1/2 Kolektywu [ZOBACZ JAK].

Uwaga! Każda z osób uczestniczących będzie potrzebowała smartfona z zainstalowaną bezpłatną aplikacją WaveEditor Record & Edit Audio. Aplikację można pobrać ze sklepu Google Play. W razie kłopotu z pobraniem prosimy o kontakt: paulina.mazurek@labirynt.com.

Warsztaty przeznaczone dla osób od 15 roku życia.

Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.

Cennik

bilet: 10 PLN; osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Paulina Mazurek

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup