28-10-2020 - 28-10-2020

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

W trosce o bezpieczeństwo naszych gości odwołujemy planowane na 28 października wydarzenie DIY ZINE Night vol. 2 w Galerii Labirynt. O nowym terminie będziemy informować.

Wieczór niezależnych wydawnictw z Lublina i koncert muzyki elektronicznej powraca w powiększonym składzie! Galeria Labirynt została współorganizatorem wydarzenia DIY ZINE Night vol. 2, które odbędzie się w środę 28 października o 18:00.

zagrają:

Piołun / contemporary noise
ZUOL / ambient noise
YETI / electronoise
Zuzanna Bałwan & Zdzisław Marchwicki / dark ambient noise duo / Ciechanowiec/Kurów

Poczęstunek podczas wydarzenia zapewnia Opium.

 

• Komiks Dnia prezentuje: Maciej Pałka „Laleczki”.
Klasyka polskiego nihilistycznego postapo. Wydanie 2020.

• Magazyn Malkontenty 6. Premiera 6. numeru, jesień 2020. Spotkanie z twórcami.
Do 31 grudnia 2020 roku projekt jest realizowany w ramach Stypendium Prezydenta Miasta Lublin.
Podczas spotkania czytelnicy będą mogli uzupełnić swoje kolekcje o archiwalne numery.

• Ukryta prawda o Ziemi i jej ocaleniu 2: 5Gehenna.
Wydanie specjalne przygotowane przez redakcje Magazynu Malkontenty dedykowane tematowi teorii spiskowych, wydane w ograniczonym nakładzie.

28 Października 2020.
Imieniny obchodzą:
Alfred, Anastazja, Cyryl, Cyryla, Domabor, Faro, Fidelis, Honorat, Juda Tadeusz, Ksymena, Sabina, Salwia, Salwiusz, Szymon, Szymona, Tadeusz, Wielimir, Wszeciech.
Wschód słońca: 6:24. Zachód słońca: 16:15. 302 dzień roku, do końca pozostały 64 dni. Do końca astronomicznej jesieni pozostały 53 dni. Najbliższa pełnia 31. października (sobota).

Święta: świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza, rocznica ogłoszenia niepodległości przez Czechosłowację, Dzień Odpoczynku dla Zszarganych Nerwów.

W trosce o bezpieczeństwo gości przypominamy, że podczas wydarzenia obowiązują nakazy zasłaniania ust i nosa, obowiązkowego dezynfekowania rąk oraz zachowania bezpiecznej odległości. W celu zapobiegania rozprzestrzeniania się COVID-19 informujemy, że w wydarzeniu nie mogą brać udziału osoby, które w okresie ostatnich 14 dni kontaktowały z osobami, u których potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS Cov-2, bądź w okresie ostatnich 14 dni przebywały w rejonach wzmożonej transmisji koronawirusa, bądź występują u nich takie objawy, jak wysoka gorączka, kaszel, uczucie duszności, trudności z oddychaniem.

Cennik

wstęp bezpłatny

Język

polski

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup