18-3-2022 - 18-3-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Zapraszamy na autorskie oprowadzanie po wystawie Franka Warzywa „Napad na bazar 2”. Franek opowie o swoich bazarowych eskapadach oraz wytłumaczy się ze swoich przestępczych zapędów. Po co napadać na bazar? Skąd we Franku tyle agresji? Jakie są jego intencje i czy są one złe? Mamy nadzieję, że Franek nie wykręci się od odpowiedzi na te pytania…


Kiedy: 18.03.2022 (piątek), godz. 18.00
Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
Dostępność: Wydarzenie odbędzie się na parterze. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek. Galeria dysponuje 6 przenośnymi pętlami indukcyjnymi.
Wstęp: w cenie biletu na wystawy (1 zł)


Franek Drażba (1998) – student Wydziału Sztuki Mediów ASP w Warszawie. W Internecie znany jako Franek Warzywa, twórca promujący zdrowy styl życia wśród młodych ludzi. Franek Warzywa nagrywa wesołe piosenki, tworzy filmiki i animacje, których głównym tematem są jedzone przez niego warzywa. Poza zdrowym odżywianiem interesuje się także tik tokiem, kosmitami, psami rasy chihuahua i piłką nożną. Członek Karaoke Gang. W duecie z Martyną Modzelewską tworzy obiekty dedykowane przestrzeni publicznej. Brał udział w wystawach.

Cennik

wstęp w cenie biletu na wystawy (1 zł)

Język

polski

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Franek Warzywa

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup