10-3-2023 - 10-3-2023

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Spotkajmy się na imprezie #artafterdark – chillout i sztuka, bar, DJ-sety, spreje, markery, ściany gotowe na aranżacje – a to wszystko przy dźwiękach muzyki w przestrzeni Galerii Labirynt. To wtedy zainicjujemy przestrzeń 🌴Curortu Vieniava🌴, która stanie się poszerzającym forum młodego pokolenia.

Zachęcamy Was do dowolnej ekspresji – nie tylko malowania czy pisania po ścianach! Masz jakieś prace w domu? Przynieś je! Chcesz napisać manifest na kartonie i przybić do ściany? Zrób to! Masz ciekawe wideo do pokazania? Czekamy na to! Niech forma nie będzie ograniczeniem.

🌴🌴🌴

Stwórzmy Curort jako przestrzeń spotkań, imprez i twórczej wolności. Niech będzie miejscem, w którym dojdzie do dyskusji. Zapełnijmy labiryntowe ściany performatywnym, wyraźnym, dającym do myślenia głosem młodego pokolenia. Potajemnie razem przygotujmy interdyscyplinarne dzieło. To właśnie ten głos wejdzie w dialog z miejskim życiem, klimatem i problemami dnia codziennego. Najważniejszy jest proces, nie końcowy produkt. Do dyspozycji będziesz mieć przygotowane przez nas materiały plastyczne, ale możesz przynieść też swoje.

❗❗❗Nie wymagamy artystycznego podejścia do tematu. Nie musisz być osobą artystyczną. Tutaj rządzi totalna wolność, a możliwość działania i środków jest dowolna. Masz ochotę popłynąć? To czas pokaże kierunek naszego ujścia. Do zainicjowania Curortu zapraszamy WAS – młode osoby (15-30 lat), które chcą wyrazić siebie.
📌Chcesz się zaangażować? Dołącz do otwartej grupy i bądź na bieżąco: link do grupy fb.

🌴🌴🌴

KIEDY: 10.03.2023 (piątek), godz. 20:00-2:00
GDZIE: Galeria Labirynt, ul. Popiełuszki 5
WSTĘP: wolny

ROZKŁAD JAZDY:
20:00-21:00 strefa chillout + otwarcie baru
21:00-22:00 Mateusz Wszelaki – performans „Działanie na klawiaturę i marker”
22:00-22:30 GENTLMENL / MACIEJ BORUTA
23:00 DENYSIUK

Cennik

bezpłatne

Język

polski

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup