18-9-2022 - 18-9-2022

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Korzystając z wiedzy i praktyk improwizacji, m.in. Anny Harplin, Ruth Zaphory czy Kenta De Spaina, grupa warsztatowa otrzyma zaproszenie do zapoznania się z kilkoma procesami sugerującymi, w jaki sposób możemy poszukiwać i zauważać impulsy, które nas na co dzień poruszają. Celem warsztatów jest nawiązanie dialogu wewnątrz grupy oraz wsłuchanie się we własne potrzeby, korzystając z informacji przekazywanych przez zmysły. Pracować będziemy od podstaw z przestrzenią i czasem. Uaktywniając samoekspresję, nasze spotkanie stanie się okazją do poruszania się wspólnie we wspierającej się przestrzeni. Nie trzeba mieć warsztatu ani wcześniejszego doświadczenia, aby móc uczestniczyć w spotkaniu.

⚠️ Warsztaty przeznaczone dla osób powyżej 16. roku życia.


Kiedy: 18.09.2022 (niedziela), godz. 17.00–19.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński, a także na PJM.
💰 Wstęp: bezpłatny

📩 Zapisy są prowadzone online (link do formularza zgłoszeniowego)

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt
Warsztaty trwają ok. 120 minut

🖼 Prowadzenie: Filip Kijowski
🇺🇦 Tłumaczenie: Volodymyr Dyshlevuk
🖐 Tłumaczenie PJM: Jolanta Gromada


Wydarzenie jest częścią projektu „Improvisa. Life in Motion” współfinansowanego w ramach programu Unii Europejskiej „Kreatywna Europa”.

Cennik

bezpłatne

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Filip Kijowski

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup