26-2-2023 - 26-2-2023

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Galeria Labirynt i Fundacja Pełnia zapraszają do otwartej charytatywnej pracowni kolażu. W godzinach 13.00–18.00 czekamy na każdą osobę, która ma ochotę wykonać wspólnie kolażowe pocztówki z życzeniami dla kobiet w kryzysie. Można przyjść w dowolnym momencie i zostać tylko chwilę albo do końca wydarzenia – jak tylko ma się ochotę i czas! 8 marca Fundacja Pełnia dostarczy je wraz z upominkami do Domów Samotnej Matki, Domów Ofiar Przemocy, organizacji wspomagających kobiety w kryzysie bezdomności.

Za bilet wstępu na wydarzenie można przynieść dowolną tabliczkę czekolady 100 g. Osoby uczestniczące będą miały do dyspozycji wszystkie potrzebne materiały, w tym archiwalne gazety z lat 80.

Fundacja Pełnia zajmuje się wspieraniem kobiet w kryzysowych życiowych sytuacjach. Co roku 8 marca osoby wolontariackie w kilkunastu miastach w Polsce wręczają mieszkankom ośrodków pomocy paczki z upominkami. W zeszłym roku Fundacja dotarła do ponad 1300 osób, w tym w Lublinie aż do 130. W tym roku ma nadzieję także zanieść co najmniej tyle radości. Więcej o działaniach Fundacji Pełnia można przeczytać na jej profilu na Instagramie (link do profilu).


⌚ Kiedy: 26.02.2023 (niedziela), godz. 13.00–18.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające.
💰 Wstęp: dowolna tabliczka czekolady 100 g
📩 Nie obowiązują zapisy

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
🖼 Prowadzenie: Paulina Mazurek.


Możesz też pomóc w przygotowaniu paczek, zasilając i/lub udostępniając zbiórkę.

Link do zbiórki

Cennik

wstęp za tabliczkę czekolady

Język

polski

Prowadzenie

Paulina Mazurek

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup