29-6-2021 - 27-8-2021

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Otwarty Labirynt | warsztaty dla osób z niepełnosprawnościami
29.06-27.08.2021 (wt.-pt.), w godz. 9.00-15.00

Warsztaty twórcze pozwalają zgłębić tajniki sztuki współczesnej. Spotkania są oparte na zwiedzaniu aktualnych wystaw prezentowanych w Galerii Labirynt, a także na zadaniach plastycznych, które pomagają jeszcze lepiej zrozumieć eksplorowany temat. Działania w ramach programu Otwarty Labirynt są adresowane do wszystkich grup wiekowych i społecznych, ze szczególnym uwzględnieniem osób z utrudnionym dostępem do kultury – osób Głuchych, osób z niepełnosprawnościami wzroku, osób niepełnosprawnością intelektualną i osób w spektrum autyzmu. Proponowane formy zajęć to: oprowadzania po wystawach z auidodeskrypcją i tyflomateriałami, oprowadzania tłumaczone na polski język migowy, warsztaty dedykowane osobom z niepełnosprawnościami intelektualnymi i w spektrum autyzmu.

Zajęcia odbywają się od wtorku do piątku, w godz. 9.00-15.00. Czas trwania jednego spotkania to ok. 60 min. Konieczne jest wcześniejsze ustalenie terminu warsztatów oraz ich tematyki.

Zajęcia są bezpłatne.

Warsztaty przeznaczone są dla grup zorganizowanych. Ze względów epidemiologicznych w warsztatach może wziąć udział grupa licząca maksymalnie 15 osób. W przypadku większej liczby osób w grupie zajęcia mogą odbyć się na terenie zielonym przed Galerią Labirynt. Prosimy o zabranie własnych koców.

ZAPISY: tel. 466 59 20 wewn. 23 / edu@labirynt.com. Warunkiem udziału jest otrzymanie maila zwrotnego od organizatora, potwierdzającego rezerwację (dot. zapisów drogą mailową).

______

Wydarzenie realizowane w ramach programu Lato w mieście 2021.

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup