27-4-2024 - 27-4-2024

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Uwaga! Informujemy, że warsztaty są odwołane.

 


Każdy i każda z nas codziennie produkuje sporo odpadów. Każdy zjedzony batonik, jogurt czy wypity soczek to kolejne wyrzucone opakowanie. Czy można je jakoś wykorzystać? Czy w tworzeniu sztuki mogą się nam przydać zwyczajne śmieci? Na warsztatach odwiedzimy wystawę Kamila Janczewskiego pt. „Sprzątanie świata”. Zainspirowani i zainspirowane działaniami artysty sami i same twórczo popracujemy z różnymi odpadkami.


⌚ Kiedy: 27.04.2024 (sobota), godz. 13.00–14.00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 15 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (24.04) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online – link do formularza zgłoszeniowego.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 60 minut.
🖼 Prowadzenie: Paulina Mazurek, edukatorka Galerii Labirynt.
🇺🇦 Tłumaczenie: Oleksandra Orkusha.

Cennik

Bilet: 15 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Paulina Mazurek

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup