07-3-2022 - 07-3-2022

Inne

O wydarzeniu

Zapraszamy na drugie spotkanie autorskie w Bibliotece Azyl prowadzonej przez Filipa Kijowskiego. Tym razem, w luźnej atmosferze, przy herbatce i ciasteczkach spędzimy czas z Dorotą Kotas.


Kiedy: 7.03.2022 (poniedziałek), godz. 18.00
Gdzie: Biblioteka Azyl w Galerii Labirynt, ul. Popiełuszki 5, Lublin
Dostępność: Spotkanie w przestrzeni niedostępnej dla osób z niepełnosprawnością motoryczną. Spotkanie tłumaczone na PJM; tłumaczka: Ewelina Lachowska.
Wstęp: wolny
Zgodnie z aktualnymi obostrzeniami obowiązuje limit uczestniczących. Do limitu nie wliczają się osoby, które dobrowolnie okażą Unijny Certyfikat Szczepienia. Można go pobrać ze strony pacjent.gov.pl.


Spotkanie poprzedzi krótkie działanie integracyjne – w ten sposób się poznamy i będzie nam łatwiej porozmawiać na ważne dla Was tematy w swobodnej, przyjacielskiej atmosferze. Zebrana grupa przygotuje pytania i sama zdecyduje o czym chce rozmawiać. Będziemy siedzieć w kole, a każda chętna osoba będzie miała możliwość zabrania głosu. Nie będzie to jednak dyskusja o konkretnej książce. Lecz o wszelkich tematach wokół kłirowych książek i doświadczeń.


Dorota Kotas – urodziła się w Garwolinie w roku 1994. Studiowała filologię polską i animację kultury w Instytucie Kultury Polskiej oraz socjologię stosowaną i antropologię społeczną w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych na Uniwersytecie Warszawskim. Za swoją pierwszą książkę pt. „Pustostany” (2019), otrzymała Nagrodę Literacką Gdynia w kategorii proza, Nagrodę Conrada i nominację do Nagrody im. W. Gombrowicza za najlepszy debiut. W kwietniu 2020 r. nakładem wydawnictwa Cyranka ukazała się jej druga książka pt. „Cukry”. Mieszka w Warszawie ze swoją partnerką i zwierzętami.

 

Cennik

Bezpłatne

Język

Polski, PJM

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup