16-2-2024 - 16-2-2024

Galeria Labirynt | Plaza

O wydarzeniu

Zapraszamy na występy na żywo w formie otwartego mikrofonu. Zachęcamy do ekspresji poprzez czytanie, recytację, śpiewanie itp. Wydarzenie poprowadzi Opal Ćwikła.


Kiedy: 16.02.2023 (piątek), godz. 18.00-21.00
Gdzie: Biblioteka Azyl Galerii Labirynt, ul. Lipowa 13, Lublin (wejście od ul. Ofiar Katynia)
Dostępność: Wydarzenie odbywa się na parterze w przestrzeni wolnej od barier architektonicznych.
Prowadzenie: Opal Ćwikła
Wstęp: wolny


Walentynki kojarzą się ze świętem kapitalizmu i heteronormy. Czy musi tak być? Biblioteka Azyl Galerii Labirynt zaprasza do przechwycenia i skłirowania tego dnia. Celebrujmy i rozkminiajmy miłość na własnych zasadach podczas kłirowego open majka! Niech wybrzmi miłość do siebie, miłość przyjacielska, rodzinna (z wyboru lub krwi), międzygatunkowa, wspólnotowa, platoniczna, kłirowa, poliamoria, aromantyczność, poszukiwania miłości, złamane serduszka i serduszka posklejane.

Zapraszamy do czytania, recytowania, śpiewania i prezentowania wszelkich form ekspresji, którymi zechcecie się podzielić! Zapraszamy również do słuchania, oglądania, przypatrywania się z boku i po prostu bycia razem. Jeśli chcecie podzielić się tekstem, ale publiczne prezentowanie jest dla was zbyt niekomfortowe, możecie przesłać go na maila opalcwikla@gmail.com, a prowadząca zaprezentuje go w waszym imieniu.

Podczas wydarzenia zachęcamy też do zabawy w bohaterki filmu o amerykańskim high school i odczarowywania szkolnych wspomnień – będzie kłirowa poczta walentynkowa! Możecie napisać osobie obecnej na wydarzeniu wiadomość, wysłać liścik, walentynkę, a na koniec zostaną rozdane.


Opal Ćwikła – mistrzyni Lublina w slamie poetyckim, artystka multidyscyplinarna, poetka, ikona stylu, wannabe performerka, osoba kłirowa, miłośniczka czipsów.

Cennik

bezpłatne

Język

polski

Prowadzenie

Opal Ćwikła

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup