01-2-2021 - 15-3-2021

Wszędzie

Zgłoś się

O wydarzeniu

Zapraszamy do wzięcia udziału w międzynarodowym projekcie Improvisa-Life in Motion.

Czy jesteś artystą/artystką i mieszkasz na terenie Unii Europejskiej? Masz doświadczenie w kreowaniu multimedialnych treści, w eksperymentowaniu z obrazem, wideo i dźwiękiem? Być może zainteresuje Cię udział w międzynarodowym projekcie, proponowanie aktywności innym oraz udział w serii warsztatów w Grecji, Słowenii i Polsce? Wspólnie odkryjemy, jak rozwijać publiczność i reinterpretować dobra kultury.

Improvisa – Life in Motion jest dwuletnim, kulturalnym projektem. Jego celem jest zwiększanie udziału w kulturze osób młodych oraz grup, dla których dostęp do muzeów czy galerii jest utrudniony. Poprzez badanie i rozwój modeli improwizacji, a także narzędzia służące interakcji, cyfrowe i mobilne technologie, tworzy nowe, partycypacyjne aktywności związane ze sztuką. Umożliwiają one (re)interpretacje kultury i wzmocnienie międzykulturowego dialogu.

Improvisa – Life in Motion to owoc współpracy pięciu europejskich organizacji: MyDocumenta (koordynator), Eccom – Idee per la Cultura (Włochy), Muzej novejše zgodovine Slovenije/Narodowe Muzeum Historii Współczesnej (Słowenia), Narodowe Muzeum Sztuki współczesnej (Grecja) oraz Galerii Labirynt. Projekt jest współfinansowany ze środków programu Kreatywna Europa.

 

Więcej informacji na stronie: www.improvisa.net

Folder z informacjami

 

 

 

Cennik

Język

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup