11-4-2023 - 11-4-2023

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Spotkajmy się na drugiej imprezie z cyklu #artafterdark – chillout i sztuka, bar i strefa twórcza – a to wszystko przy dźwiękach muzyki disco lat 60. i 70. w przestrzeni Galerii Labirynt.

Podczas tej imprezy szczególnie chcemy skupić się na aktywności performatywnej – slamie poetyckim, czytaniu, performansie, happeningu, improwizacji i działaniach w sferze body artu. Do uczestnictwa zapraszamy indywidualnie i grupowo. Nie musisz być osobą artystycznie doświadczoną. Stawiamy na eksperymentowanie i poznawanie nawzajem swoich opinii, marzeń, problemów i wizji. Zespół Galerii Labirynt służy pomocą w zakresie konsultacji i pomocy technicznej – wystarczy zostawić adnotacje w formularzu zgłoszeniowym w odpowiednim miejscu.

Link do formularza zgłoszeniowego
Zgłoszenia przyjmujemy do 11.04.2023 do 23.59.

Curort Vieniava to przestrzeń spotkań, imprez i twórczej wolności w charakterze open gallery. To miejsce, w którym dochodzi do dyskusji. Zapełniamy labiryntowe ściany performatywnym, wyraźnym, dającym do myślenia głosem młodego pokolenia. Potajemnie razem przygotowujemy interdyscyplinarne dzieło. To właśnie ten głos ma wejść w dialog z miejskim życiem, klimatem i problemami dnia codziennego. Najważniejszy jest proces, nie końcowy produkt. Czekamy też na Wasze prace, które być może powstały dawno, leżą w szafach i chcecie zostawić je w przestrzeni! Do aktywności zapraszamy osoby w wieku 15–30 lat.

Chcesz się zaangażować? Dołącz do otwartej grupy i bądź na bieżąco – link do grupy fb.


Wieczór performatywny i disco lat 60. i 70. w Curorcie Vieniava | #artafterdark vol. 2

KIEDY: 14.04.2023 (piątek), godz. 20.00–2.00
GDZIE: Galeria Labirynt, ul. Popiełuszki 5
WSTĘP: wolny
DOSTĘPNOŚĆ: Impreza odbędzie się na parterze w przestrzeni wolnej od barier architektonicznych. Wydarzenie nieprzyjazne dla osób z nadwrażliwością sensoryczną na dźwięki i światła. Brak tłumaczenia na polski język migowy.

ROZKŁAD JAZDY:
20.00–22.00 wieczór performatywny
22.00–02.00 disco lat 60. i 70. / mile widziany ubiór w tym klimacie!

Cennik

bezpłatne

Język

polski

Kuratorzy

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup