Poznaj nasz zespół

Dyrektor

Waldemar Tatarczuk

galeria@labirynt.com

+48 81 466 59 20 wewn. 27

Dział programowy

Jolanta Męderowicz (kolekcja)

mederowicz@labirynt.com

+48 81 466 59 20 wewn. 26

Agata Sztorc (edukacja)

agata.sztorc@labirynt.com / edu@labirynt.com

+48 81 466 59 20 wewn. 23

Emilia Lipa (projektantka graficzna/edukacja)

emilia.lipa@labirynt.com

+48 81 466 59 20 wewn. 28

Dominika Żurawska (specj. ds. programowych)

dominika.zurawska@labirynt.com

+48 81 466 59 20 wewn. 32

Anna Dąbrowska (specj. ds. włączania migrantów w przestrzeń kultury)

ad@hf.org.pl

+48 81 466 59 20

Diana Kołczewska (specj. ds. realizacji wystaw i dokumentacji sztuki)

diana.kolczewska@labirynt.com

+48 81 466 59 20 wewn. 24

Karol Jakóbczyk (specj. ds. nowych mediów)

karol.jakobczyk@labirynt.com

+48 81 466 59 20 wewn. 33

Agata Wiatr (specj. ds. promocji)

agata.wiatr@labirynt.com

+48 81 466 59 20

Marta Kamola (specj. ds. promocji)

marta.kamola@labirynt.com

+48 81 466 59 20

Alicja Sienkiewicz (spec. ds. programu młodzieżowego)

alicja.sienkiewicz@labirynt.com

+48 81 466 59 20 wewn. 23

Krystian Kamiński (spec. ds. tłumaczeń i edukacji)

krystian.kaminski@labirynt.com

+48 81 466 59 20 wewn. 23

Wioletta Stępniak (specj. ds. polskiego języka migowego)

wioletta.stepniak@labirynt.com

Dział administracji

Joanna Smagowska

administracja@labirynt.com

+48 81 466 59 21

Sylwia Niedziela

Jarosław Mitura

+48 81 466 59 20 wewn. 34

Dział księgowości

Andrzej Kołcuń (główny księgowy)

andrzej.kolcun@labirynt.com / finanse@labirynt.com

+48 81 466 59 21

Magdalena Mitura (specj. ds. finansowo-księgowych)

finanse@labirynt.com

+48 81 466 59 21

Inspektor danych osobowych

Marcin Hus

iodo(at)labirynt.com

-

Księgarnia

Adam Oroń (opiekun ekspozycji/księgarnia)

adam.oron@labirynt.com

+48 81 466 59 20 wewn. 30

Kristina Melnytska (opiekunka ekspozycji)

khrystyna.melnytska@labirynt.com

+48 81 466 59 20 wewn. 30

Olena Roik (opiekunka ekspozycji)

elenaroik448@gmail.com

+48 81 466 59 20 wewn. 30

Oksana Kozaczuk (opiekunka ekspozycji / edukacja)

oksana.kozaczuk@labirynt.com

+48 81 466 59 20 wewn. 23

Anna Śmierzchalska (opiekunka ekspozycji)

a.smierzchalska@gmail.com

+48 81 466 59 20 wewn. 30

Dominika Rybarczyk (opiekunka ekspozycji)

dominika.rybarczyk@labirynt.com

+48 81 466 59 20 wewn. 30