wróć
Podziel się:

Piwnica Labiryntu Projekt

28-6-2021 - 31-12-2022

Szczegóły projektu

Piwnica Labiryntu. Tutaj każda osoba jest mile widziana

Marzyłyśmy o stworzeniu miejsca, w którym mogłyby się spotykać młode osoby (oczywiście jest to granica umowna) i czuć się swobodne, wyrażać siebie tak, jak chcą. Miejsca, które byłoby otwarte, niezobowiązujące, a także stwarzałoby przestrzeń do realizacji własnych pomysłów. Gdzie można byłoby wpaść samotnie, ze znajomymi czy po to, by poznać nowych ludzi.

Co można tutaj robić? Wszystko! Uczyć się, pracować, tańczyć, śpiewać, grać w planszówki, oglądać filmy, brać udział w wieczorkach artystycznych, warsztatach czy różnych innych wydarzeniach, ale też zwyczajnie odpocząć. Jednocześnie w Piwnicy pamiętamy o życzliwości wobec siebie, poszanowaniu wzajemnych emocji i osobistych granic.

W przytulnym wnętrzu czekają także książki z queerowej Biblioteki Azyl. Miałaś/eś kiedyś uczucie, że w literackiej narracji o świecie czegoś brakuje? Że książki, które czytasz nie odzwierciedlają mnogości i różnorodności możliwych doświadczeń? A może szukasz czegoś, co pomoże Ci lepiej zrozumieć siebie i innych? Właśnie takie pozycje znajdują się na naszych półkach.

Do Piwnicy Labiryntu przyjdź, kiedy tylko chcesz, w godzinach pracy galerii. Tutaj możesz się czuć bezpiecznie, na luzie, po prostu sobą. Od Ciebie zależy, jakie to miejsce będzie. Realizujemy własne wydarzenia, ale i jesteśmy otwarte na każdą propozycję. A może masz sugestie, co zrobić, żeby Piwnica była jeszcze fajniejsza? Jeśli chcesz porozmawiać – pisz śmiało alicja.sienkiewicz@labirynt.com lub zajrzyj do Labiryntu i zapytaj o Alicję.

 


Sfinansowano z dotacji nr K2m/0575 programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy finansowanego przez Islandię, Liechtenstein i Norwegię w ramach Funduszy EOG

Harmonogram spotkań

Formularz kontaktowy