11-2-2023 - 11-2-2023

Galeria Labirynt

O wydarzeniu

Kolorowe brystole, nożyczki, flamastry, farby, taśmy, kartony to materiały, które posłużą nam do budowania nowej architektury. Będą to budynki pozbawione granic, pełne nadziei, zabawy i wiary w lepszą przyszłość. Na warsztatach razem staniemy się architektami i architektkami przyszłości, zbudujemy wspólnie miasto marzeń. Stworzymy razem modele, które później użyjemy do wspólnego działania performatywnego na zewnątrz.


⌚ Kiedy: 11.02.2023 (sobota), godz. 13:00–16:00
🌏 Gdzie: Galeria Labirynt, ul. ks. J. Popiełuszki 5, Lublin
✅ Dostępność: 🦽 Warsztaty odbywają się na parterze, w pracowni edukacyjnej Galerii Labirynt. W księgarni można bezpłatnie wypożyczyć wózek oraz nauszniki wyciszające. 🦻 Galeria dysponuje przenośnymi pętlami indukcyjnymi. Informację o potrzebie skorzystania z pętli należy kierować na adres: edu@labirynt.com lub zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym na warsztaty. 🇺🇦 Warsztaty będą tłumaczone na język ukraiński.
💰 Bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne.
📩 Zapisy na warsztaty przyjmujemy do środy (8.02) lub wyczerpania miejsc. Zapisy są prowadzone online – link do formularza zgłoszeniowego.

🎨 Potrzebne materiały zapewnia Galeria Labirynt.
⏱ Warsztaty trwają ok. 180 minut.

🖼 Prowadzenie: Barbara Gryka, artystka
🇺🇦 Tłumaczenie: Yuliia Shevchuk

Cennik

bilet: 10 zł/dziecko; opiekunom/opiekunkom dzieci uczestniczących w zajęciach, a także osobom z niepełnosprawnościami oraz osobom uchodźczym przysługują bilety bezpłatne

Język

polski, ukraiński

Prowadzenie

Barbara Gryka, artystka

Audiodeskrypcja

Artyści/artystki

Oprowadzanie kuratorskie - formularz zgłoszeniowy dla grup